Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyetemre megy, az egyetem...

Aki egyetemre megy, az egyetemi évei alatt teljesen megbolondul, megváltozik szerintem. Ezt ti is észrevettétek? Vagy csak én?

Figyelt kérdés
Egy haverom vonat elé ugrott,egy másik barátnőm mióta egyetemista lett,teljesen kifordult önmagából,van aki anorexiás,más 14 kilóz fogy semmi nélkül,majd idegosztályon köt ki.
2012. máj. 27. 13:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%
Én nem változtam semmit. Ugynannyi kg-os vagyok, ugyanúgy nézek ki, semmit nem változtam. Max kicsit megőszültem (és ez komoly...) a stressztől, de pár hét múlva már csak a múlt lesz mindez:D
2012. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez az 5. évem, még élek, és nagyon úgy néz ki, hogy diplomám is lesz! Persze van, aki belehülyül, öngyilkos lesz vagy valamilyen függőség rabja, de az ilyen gyenge jellemek egy sima munkától is összeroppannának. Szerintem nem ez a jellemző. 24N
2012. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!