Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha félek a bátyámtól. Mit...

Néha félek a bátyámtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom leírni, hogy miért. Már gyerekkorában is nagyon sokat rosszalkodott, szinte mindenki ismeri a környéken. Mindig ő volt a menő (meg a jó pasi) a gyerekek körében aki minden hülyeséget megcsinált és nem félt soha semmitől. Ez nagyjából még ma is így van. Csak már annyira más..rossz a közelébe menni mert olyan fura a kisugárzása, a stílusa, az öltözködése meg minden. Benézek a szobájába és olyan mintha egy másik országban lennék ahol kitudja mit csináltak meg nem tudom...kiráz a hideg ha be kell mennem oda, pedig nincs ott semmi érdekes. Elég férfias az arca meg a teste és amikor ideges akkor inkább jól elkerülöm pedig nem bántott soha. Voltak már nagyobb ügyei de börtönben még nem volt. Vannak akik félnek tőle de azoknak van rá okuk, elég határozott személyiség és ha valakinek elmagyarázza a dolgokat az inkább nem szórakozik, főleg ha felemeli a hangját vagy neadjisten ad 1-2 pofont. Nekem soha nem ártott, sőt még volt olyan is, hogy megvédett. Néha mégis félek tőle pedig soha nem adott rá okot, szeret. Mit csináljak?

22 éves


2012. máj. 27. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem adott rá okot akkor ne félj, ő ilyen és kész. Gondolom a családtagját, pl téged nem ütne meg semmilyen dolog miatt.
2012. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad, elvégre a testvéred sosem ártana neked. Én bátyám is egy elég kemény csávó megjelenése is elég tekintélyes sokan félnek tőle pedig ő aztán semmi rosszba nem keveredett tudtommal. Az én bátyám ugyanakkor néha nagyon kiszokott cseszni velem mert engem bizony bántott már ugyan, csak arra nem számított hogy én kicsit kikupáltam magam és most ő fél tőlem. A bátyám sose vitte túlzásba a kondizást egy kis izma van neki meg egy kis feleslege úgymond normális alkata van csak ő arra ráhibázott hogy nekem kicsivel több izmom van mint neki és amikor egyszer nekem akart jönni mert fel idegesítettem akkor ő került a padlóra.

Szóval ha te nem szeretnél félni tőle 2 dolgot javaslok.

1. kérd meg őt hogy szabad idejében kicsit kupáljon ki téged, ha esetleg nem vagy nagy izomagy vagy bármi más.

2. Ha esetleg bántana vagy valami, tanulj önvédelmet és akkor nem kell félned tőle.

2012. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

"Sokszor volt nekem is, hogy könny hullott a szememből,

Mit magamnak hittem, ki folyt a kezemből,

Csalódásban, fájdalomban, mit is várhatnék,

Isten, vagy ördög előtt, tiszta szívvel állhatnék!

Nem voltam nagymenő, ki szinte mindent megtehet,

Vagy gazdag család sarja, aki egy lapra feltehet,

Bármit, mert neki semmi sem számít,

Kis koromtól kezdve csak a bűn, ami csábít!"

2012. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régen egy kicsit tanított verekedni, hogy megtudjam magam védeni ha történne valami. Ő nagyon izmos, semmi esélyem nem lenne ellene ha úgy alakulna főleg lányként.
2012. máj. 27. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis miért bántana? Lány vagy, és a húga, semmi oka nem lenne rá, hogy megüssön vagy akármi, felesleges aggódnod, gondolj rá úgy, hogy ha baj lenne ő megvéd bármitől, mert én szerintem ez nagyon is így van.
2012. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem adott rá okot, akkor elég furcsa, hogy félsz Tőle. Szerintem keress egy pszichológust, Ő lehet, hogy meg tudja fejteni az elmondottakból, hogy miért félsz.


Lehet, hogy hülyeséget mondtam, akkor bocs, de hirtelen ez jutott eszembe.

2012. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfias a teste és izmos?Ez miért probléma?Jobb lenne talán ha hájas lenne és fejhangon csiripelne? Nem értem mi tulajdonképpen a problémád vele,pláne ha soha nem is bántott.
2012. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pszichológus tényleg jó ötlet lehet,most jut eszembe hogy a Csanád gyerek aki lehentelte a fél családját a múltkor az is ok nélkül ellenségének látta őket.
2012. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a te bajod, hogy egyáltalán nem ismered a testvéred, és ezért félsz tőle. Mi lenne, ha néhanapján leülnétek beszélgetni (mondjuk nappaliban, nálad, ha taszít a szobája), kb. mindenről?


Én is tartottam egy időben unokabátyótól, mert izmos, tetkós, nagyhangú, folyton piszkált, cseszegetett, most meg tök jóban vagyunk.

2012. máj. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!