Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a Facebookon letagadna a lányotok?

Figyelt kérdés
A lányomat 4 éves korában elperelte tőlem az apja. Már felnőtt nő,21 éves.18 éves koráig két hetente jött hétvégeken. Azóta nagyon ritkán jön. Észrevettem, hogy a Facebookon a nevelő anyja nevét adta meg a születési adatainál! Írtam neki, hogy gondolkozzon el rajta, nem válaszolt. Viszont kivette a nevelő anyja nevét, és üresen hagyta. Csak az apját tüntette fel. Ti mit csinálnátok a helyemben? (A gyermektartást persze következetesen vonatják tőlem. )

2012. máj. 29. 08:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért kell egyből támadni...annyi más lehetőség is felmerül ilyenkor, mint hogy az illető nem jó anya.

Az senkiben nem merült fel, hogy ha kéthetente hétvégenként hoz el egy 4 éves gyereket az egyik szülő, akkor jóval több időt tölt a másiknál és egész gyerekkorában befolyásolható??


Az egyik szülőhöz csak el kellett helyezni. Elég baj, hogy a másik szülő nem segítette a gyerek anyjával a kapcsolat kialakulását.


Én amúgy megkérdezném a saját gyermekemet, hogy mit gondol erről az egészről. Valószínűleg fájni fog, amit mond, hisz valamiért kialakult ez a helyzet (amiben biztos, hogy azért Te is hibás vagy kérdező), de akkor itt az ideje ezt észrevenni és megváltozni.


Akkor is az anyja vagy...próbálj javítani a kapcsolatotokon. Akkor is, ha sosem lesz olyan, mintha Te nevelted volna.

2012. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán semmi komolynak nem kell ahhoz lennie, hogy apánál helyezzék el a gyereket. Épp ugyanúgy elhelyezhetik ott is, mint az anyukánál. Semmi különbség, megnézik, hol jobb a gyereknek, és kész. Mi is apukánkhoz kerültünk, és több ismerősöm is.

Nem kell rögtön azt gondolni, hogy a Kérdező biztos alkalmatlan, mint ahogy az apák sem alkalmatlanok. Ha van egy válás, valahol lennie kell a gyereknek, mivel két helyen nyilván nem lehet egyszerre. Ennyi.


Nyilván rosszul esne ez a facebook-os dolog, mivel akár te nevelted, akár nem, még a szülője vagy. Nem tudom, van-e oka, meg milyen volt a helyzet nálatok, de biztos szomorú lennék. Engem sem nevelt fel az anyukám, ilyesmi mégsem jutna eszembe.

Ugyanakkor szerintem a facebook egy nevetségesen túllihegett dolog, lehet, hogy nem is kéne foglalkozni vele inkább...

2012. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát amiket itt leírtál, azért nekem nem az lenne a legnagyobb problémám, hogy facebookon bejelöl-e a lányom anyjának..
2012. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a f*nébe a sz*ros facebook-ot....Az internet csak a kapcsolatok megromlásához vezet!

Inkább arra az időre koncentrálj,amit együtt tudtok személyesen tölteni a lányoddal!

2012. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kedves 11.36-os kérdező, mivel kellene foglalkoznom leginkább? Mondd meg légy oly kedves, szeretnék okosabb lenni.
2012. máj. 29. 12:32
 16/21 A kérdező kommentje:
Vagy válaszoló :D
2012. máj. 29. 12:33
 17/21 anonim ***** válasza:

Arra gondolhatott amire én is.

Inkább a lányoddal való kapcsolatod javításával kéne foglalkoznod, és nem az FB-vel. Ez már csak egy okozat.

2012. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
így van, pontosan erre gondoltam. kedves kérdező:)
2012. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha nem látnátok elfordult tőlem. Hiába írok, nem válaszol. Átlép rajtam, letagad stb.
2012. máj. 29. 14:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Hiába írsz....Hagyd már azt a kiba.szott Facebookot meg írást. Van telefon is meg lehet találkozni is.
2012. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!