Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha facebookon a szüleim...

Gáz, ha facebookon a szüleim kommentálják a képeimet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2012. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Az
2012. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
attól függ mit írnak!?
2012. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
mi a franctól lenne gáz? nőj már fel
2012. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát attól függ, ha mondjuk felraksz egy képet amin az érettségi bizonyítványodat tartod a kezedben és anyukád odakommenteli, hogy "Drága kisfiam/kislányom apáddal olyan nagyon büszkék vagyunk rád, gratulálunk, puszi" abban nem látok semmit gázost. Ha duckface fotóra írja, hogy "Látom megint k.rvulsz!" az ultragáz. Bár az már kérdéses, hogy neked vagy neki.
2012. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Keresztanyám kommentelte az egyik képemre, hogy "itt van már a királyfi a kapuban, apukámnak át kell adnia a koronát". Erre apukám válaszolt rá, hogy milyen királyfi?

A páromra gondolt keresztanyám, de mivel nagyon gázos volt ez a beszélgetés, töröltem. Lehet sértődés lesz belőle, de ez már tényleg ciki.

2012. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem csak apukám van fent a facebookon, ő szokott néha írni a képeimhez, de csak olyanokat, hogy "ez nagyon jó lett" meg ilyesmit. Vagy ha olyat rakok fel, ami olyan helyen készült, ahol együtt voltunk, akkor volt, hogy írta, hogy "na, tetszett?"

Szerintem nincs ebben semmi gáz. Igaz, 25 évesen már az lenne gáz, ha gáznak tartanám :D

2012. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az az ember gáz, aki szégyenli a saját szüleit. Főleg azokat a szülőket, akik vannak annyira rendesek, hogy nem csak hogy megtanultak bánni a géppel és facebook-oznak, de még a képeid is kommentelik. Szerintem nem a szülő és a kommentje a gáz, hanem a gyerek, aki ezt annak tartja. L28
2012. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Durván ciki!!!!!de az is hogy fenn vannak a facen
2012. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne ciki?!
2012. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!