Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már mással is olyan,...

Történt már mással is olyan, hogy elszakadt élete nagy szerelmétől, összeházasodtak mindketten mással, esetleg gyerekek is lettek, de néhány év után újra egymásra találtak, elváltak a párjaiktól és azóta boldogan élnek együtt?

Figyelt kérdés
Egy ilyen konkrét esetről tudok, mennyire ritka ez? Vagy ha nem is olyan ritka, mennyire gyakori, hogy meg merik az emberek lépni? Van jó példa, akiket ismerek, nekik bejött, megtették, és minden jó. Sajnos én is elszakadtam életem párjától, nem kettőnk hibájából, de sajnos nem sikerült kiharcolni egy olyan helyzetet, hogy elkerüljük azokat, akik ártottak, ráadásul egy ártóról én tudok, de ő nem, viszont nem hinne nekem, nincs bizonyítékom. Ebben reménykedem, hogy nálunk is egy ilyen kötelék van, és hogy nem egyedi az ismerőseim esete, mert képtelen voltam (hiába próbálkoztam) mással, nem működök, pedig előtte voltak kapcsolataim, és működtem, nem volt probléma lépni, most már valami hiányzik belőlem, ami nála maradt.
2009. márc. 24. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Ez a mi történetünk,még számomra is hihetetlen:

Még a gimiben történt,volt ott egy srác,már az első pillanattól kezdve vibrált köztünk a levegő,de külső körülmények miatt titkolnunk kellett mindent,így csak "lopott óráink" voltak,aztán a gimi után elváltak útjaink...

Ő a légióba! ment(ez egy másik történet)engem külföldre sodort az élet...mielőtt elment arra kért,hogy bízzak benne,még hallani fogok róla...

eltelt pár év(3)és egyik nap a postaládámban egy táviratot találtam,melyben a halálhírét közölték(egy veszélyes bevetés,más nem vállalta),akkor ott azt hittem,hogy mindennek vége,de sosem tudtam elfelejteni az utolsó mondatát..

közben persze akadt udvarlóm,de esküvőről még nem volt szó..

egyik nap a parton jártam(Duna-part),régen állandóan ott lógtunk,volt egy "saját helyünk" is,gondoltam elnézek arra,és mikor mentem,hallottam,hogy valaki gitáron játszik,olyan ismerős volt az a dal,és mikor odaértem,nem tudtam megszólalni sem a döbbenettől...

Ő ült ott,először azt hittem,hogy képzelődöm,hiszen ő halott,de nem,visszajött,ahogy akkor megígérte(titokban mindig hittem benne,és minden este ezt kívántam),és bár eltelt pár év,de azóta semmit sem változott,ez volt életem eddigi legcsodálatosabb délutánja,visszakaptam egy embert...

2009. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
az elsönek:nagyon szép törTénet a tied..tényleg!de akkor hazudott neked,hiszen nem halt meg,de jött egy levél..hogy meghalt..belesem gondolt hogy kikészülhetsz?
2009. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aki az elsőt lepontozta, olvassa el még egyszer. Ne pontozzátok le. Kérdezői oldalról a 2. és 3. válasz HASZONTALAN. Köszönöm.
2009. márc. 24. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Biztos van ilyen, hogy az ember rossz döntést hoz, és később rájön, nem így kellett volna lennie. De azt hiszem én ezért nem hagynám ott a gyerekeimet, és a jelenlegi férjemet, ha egyébként "itt is" minden klappol.

Te beszéltél már az illetővel (akivel volt ez a kötelék)erről?

Ő hogyan vélekedik? Mert hiába a szép szerelmes holtodiglan-holtomiglan sztori, ez mindkét fél részéről így kell, hogy legyen... Ha így van és ő is így érez, akkor nem számít, van-e bizonyítékod az ártóval szemben, elhiszi neked, hogy te nem tettél semmit.


Azért engem is érdekel az első ember sztorija. Hogy lehetséges az, hogy halálhírét terjesztették? Mi lett azután, hogy meglátták egymást a Duna-parton?

És nem lehet, hogy külön kérésre egy ismerőse terjesztette a halálhírét, hogy véglegesen kilépjen az életéből?


Bocsánat, hogy ilyen hangulatromboló vagyok, de annyiban igaza van a második válaszolónak, hogy az élethez NEM CSAK szerencse kell, az ilyen tetteknek nagyon is van oka...

2009. márc. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is ismerek egy párt akikkel ilyen történt; voltaképp csak az egyik felet ismerem személyesen. Náluk csodálatos diákszerelem volt, de a lány szülei tiltották a kapcsolatot mert rangon alulinak vélték. A lány szülei ismert és elismert emberek voltak, édesapja sebész, édesanyja egyetemi tanár és a lányuk jövőjét nem egy munkás család sarja mellett képzelték el. A nő külföldön élt, van két lánya, elvált a férjétől és egy alkalommal mikor hazalátogatott ismét találkoztak. Persze azonnal fellángoltak az érzelmek mindkét részről: a harmincas éveik végén ismét egymásra találtak és össze is házasodtak.
2009. márc. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A harmadiknak: nyilván nem a pasi küldte neki a levelet, hogy figyelj, meghaltam...
2009. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni, igen vagy nem, konkrétan, ne elméleteket, az elmélet egy ilyen dologban hülyeség, ha megcáfolható. Aki a kérdésre válaszolt, annak köszönöm! A 6. válaszolónak meg köszönöm a poénos hozzászólást, igen, szerintem se terjeszt magáról halálhírt senki, ha harcol, és történik vele valami, értesítik a hozzátartozókat, vagy akit erre megkér. Biztos van úgy, hogy ott is "elrontják az adminisztrációt", vagy csodálatos felgyógyulás is.


Köszönöm a kérdésre érkező válaszokat, a 6. (figyelemfelhívó) válaszolón kívül a többi, aki elméleteket gyárt és nem a kérdésre válaszol, megjegyzéseket tesz, haszontalan válasz. Az én saját sztorim megegyezik azéval, aki arról írta a példáját, hogy a szülők tiltották, de több rólam itt ebben a kérdésben nem fontos, mert nem az a kérdés, hogy velem mi legyen. Ha másnak sikerült, nekem is sikerülni fog. :-)

2009. márc. 25. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Az első vagyok,gondoltam reagálok,mert felmerült 1-2 kérdés,bár ez már nem igazán tartozik a kérdéshez...

Természetesen a táviratot a halálhírrel nem ő küldte,hanem a "felettese",mindenki úgy tudta,hogy nem élte túl a bevetést,bizonyítékaik is voltak állítólag...

Egyébként a bevetésről semmit sem tudok,nem tudom mi történt,nem beszélhet róla,a légió egy zárt világ,és én ezt tiszteletben tartom,ő erre esküdött fel annak idején(bár nagyon kíváncsi lennék rá)

És hogy a viszontlátás után mi történt?

Én egy darabig sírtam a boldogságtól,a meglepettségtől,aztán megtörtént minden,ami annak idején tilos volt:)

2009. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
nem egy olyan kéRdés van az oldalon ,hogy a välaszadokben felmerült gondolatokat irjäk le,független attol hogy nem tudnak rä välaszolni..hätha hasznos lehet a kéRdezönek.err pedig nem nagyképüen kell irn hogy haszontalan meg stb.hanem egyältalän megköszönni azoknak is akik irtak a kéRdésre ,mégha csak egy gondolatot is.
2009. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Számomra az a hasznos válasz, AKI a kérdésre válaszol. Ennek az oldalnak ez a funkciója. Ez nem nagyképűség. Ha én felteszek egy kérdést, elvárom, hogy arra válaszoljatok, ugyanúgy, ahogy egy válasz írása esetén elvárom, hogy ne pontozzatok le, ha a kérdésre válaszoltok. Aki ezt nem tartja tiszteletben, az a másik embert se tartja tiszteletben, tehát egy önző ember.
2009. márc. 25. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!