Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamámtól örökölt bundaka...

A nagymamámtól örökölt bundakabáttal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Én nem tartok rá igényt, valószínűleg soha sem fogok valódi szőrme kabátban járni több okból sem...


Ilyesmi kb, de fogalmam sincs hogy milyen állatból van, az áráról sincs tippem, csak azt tudom hogy szörnyen nehéz. Hol lehet ilyet eladni? Van aki vesz ilyesmit? Vagy zsákoljam be és menjen a padlásra?


2012. máj. 29. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vatera, tesz-vesz.olcsobban.hu oldalakra felteheted. Ha nem kell senkinek, nem tudod eladni, a szivesseg,net-en, vagy az ad6kap6.hu-n valaki, akinek ingyen odaadnád, örülne neki.
2012. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a helyet foglalja. Nálunk is el van téve a mama bundája, ez az egyetlen dolog ami hozzánk került a halála után. Igazából csak apa miatt nem dobtuk még ki, de nemsoká költözünk, valószínű a bunda már nem jön velünk. Semmi értelme, 14 éve van a szekrényben, azóta hozzá se nyúlt senki, egyikőnk sem fogja hordani.
2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a nagyié,akkor az valószínüleg legalább 20éves,már nem kell senkinek. megpróbálhatod vaterán...de kétlem
2012. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ja bocsi itt a link.

2012. máj. 29. 22:31
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát látom hogy sokan hirdetnek ilyesmiket, van aki 20ért van aki 50ért, de gondolom nincs nagy túljelentkezés.


Én vagyok 23 éves, és a születésem előtt már megvolt neki, szóval van az 30 éves is. Jó állapotban van amúgy, sem moly rágás, sem szőr kihullás, semmi ilyesmi. Csak hát nálunk is 10 éve már nem vette fel senki, a nagyi sem hordta már az utolsó időkben. Meg hát lássuk be: manapság már ki hord bundát? Mindenki dzsekikben jár.

2012. máj. 29. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól látom a mama bundája nyúlszőr bunda.De ha tévednék és nem nyúlszőr akkor érdemes eladás előtt megnézetni milyen állatszőrből van,mert vannak állatszőrök amik elég drágák.
2012. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen helyen próbáld elpasszolni ha pár ezerért beveszik már nyertél mert több tíz ezret nem hiszem hogy fizetnének érte.



[link]

[link]

[link]

2012. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
esetleg a jofogas.hu-ra is felteheted. De szerintem 10-nél többet ne várj érte akkor sem, ha jegesmedvéből lenne. Változnak az idők, ilyen ma már nem sok embernek kell :).
2012. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!