Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy aki otthon van 2 év alatti gyerekkel, az ingyenélő?

Figyelt kérdés
Aki így gondolja, az szerint hová kéne rakni napi 8-10-12 órára egy pár hónapos babát, amíg az anyuka és az apuka dolgozik?
2012. máj. 30. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
8/9-nek: nem a kieső 20-30 ezerről van szó, hanem a munkahelyét szeretné megőrizni
2012. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért mondják mert van pár olyan anyuka aki tényleg ingyenélő, aki kihasználja a férjét és dolgozni nem szeret. Ezt a gyerek korától függetlenül mondom. És mivel van 1-2 ilyen így ráhúzták a többi anyukára is. De ez mindenben így van ha megfigyeled. pl van 1-2 buta rendőr és akkor már az összes az, vagy igaz ez a szőke nő-s viccekre is. Ez bárkire igaz.Van 1-2 lusta nő és már az össtes az. Én nem foglalkozom ezekkel a dolgokkal. Úgy is tudom hogy nem vagyok ingyenélő se gyerekkel se nélküle.
2012. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóban is van valami.....sok nő van aki inkább szüli a kistesókat másodikat, harmadikat, negyediket, másfél év különbséggel, csak vissza ne kelljen menni dolgozni. Aztán panaszkodik hogy nincs pénz a sok gyerekre. De ez csak pár eset, és sajnos skatulyát teremtett azoknak is, akik nem munkakerülés végett vállalnak gyereket halomra.


Nem egy kérdést olvasok itt hetente anyukáktól, hogy "szerintetek ha lejár a gyeden ekkor és akkor, meddig essek teherbe, hogy ne kelljen visszamennem?" meg "meddig legyek babás hogy megint a legmagasabb gyedet kapjam?"

2012. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

és legtöbbször ezt a férfi családja vagy az anyja terjeszti.

2012. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne törődj az ilyen emberekkel, akik ilyen hülyeségeket hordanak össze!

Nézd, én nehezen találtam munkát 9! év után... Én is kaptam hideget meleget, de nem foglalkoztam senkivel sem. Tudod mindig olyan mondja, aki nem járt még ilyen vagy hasonló cipőben!

Nekünk sincs semmi segítségünk, a párom műszakra jár, nehéz így is megoldani.. De találtam, igaz csak a nyári szezonra, de a semminél jobb ez is, és éjszakai meló! És nem a lustaság miatt nem találtam munkát! Én mindenhol mindenkitől azt hallom, hogy munkát keres.. Beszéltem munkaközvetítőkkel is, de sajnos tolongás van, rengeteg a jelentkező, s nagyon nehéz azon keresztül is munkát találni. Tehát ne törődj a bunkó emberekkel, senkinek nem tartozol magyarázattal! Szép napot mindenkinek! :-)

2012. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igaz, van ilyen is biztosan, mint ahogy említitek is itt az oldalon.

Nekem is mondták, hogy miért nem szülök a kettő gyerek mellé még egyet? Mondom aztán minek? Ilyen sz@r világban örülök, ha a kettőt is fel tudjuk nevelni, majd életük során segíteni őket!

Ismerek látásból egy nőt, akinek már 6 gyereke van.. Ő pl totálisan ingyenélő, nem azért szülte őket, mert jaj de nagyon szeretem őket! Tesz rá nagy ívben a gyerekekre, nem érdekli, hogy lyukas cipőben jár, télen bokalengető nadrágban, ja és büdösen koszosan! Az ilyentől venném el a gyerekeket, akik úgymond sz@arban nőnek fel..

2012. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!