Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a pasim elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasim elfelejtette az 1. évfordulónkat?

Figyelt kérdés
ma van az évfordzlónk...előbb kérdeztem tőle, nem e felejtett el valamit...azt monta hogy ,,mégis mit?" ....még csak egy fikarcnyit sem rémlett neki, hogy évfordulónk van. egyáltán...amikor leírtam neki hogy: kinek fontos kinek nem...egyébként ma van az évfordulónk,csakúgy mellesleg... azt mondja: ,,aha" . micsináljak? nem mondtam neki, hogy rosszul esett, nem akartam vele veszekedni, viszont ruhadtul megbántott... mit tegyek? ma, HA találkozunk, osztjam ki? vagy csak nyugodt hanggal mondjam meg neki hogy szarul esett, és jó lenne, ha ilyenekre emlékezne? tegnap direkt kérdeztem tőle hogy ,,ma hanyadika van?" , emg hogy ,,holnap micsinálsz" (azaz-ma mit csinál) ...azt monta elmegy tornázni, aszt megy ki haverokkal.... szuper, micsináljak?? :(
2012. máj. 2. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nők... Lehet hogy este lett volna meglepetés de ugye minek legyen valaki türelmes... talán holnap kellett volna hisztizni ha semmi nincs nem ma amikor még dél sincs...
2012. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Látod? Semmi értelme nincs évfordulózni.
2012. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Kiosztani teljesen fölösleges szerintem, ha alapból nem érdekli a dolog, akkor úgy sem fogja, ha leordítod a fejét.

Emlékeztetni szerintem lehet. A pasik egy része minden rosszindulat nélkül elfelejti az ilyen dátumokat (szülinap stb.), bár erre is lehet mondani, hogy ha fontos lenne neki, akkor tutira megjegyzi.

2012. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy
2012. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Házassági évforduló?

Mert azt szokás ünnepelni.

Vagy a 10.éves kapcsolatot

Én még a születési dátumomat is elfelejtem, a Nejem és a ygerekeim születési dátuma is a telómban van (jelez), mert azt sem tudom így hirtelen.

Most mi a fontos, hogy mikor ismerkedtetek meg, vagy az, hogy még mindig együtt vagytok.

Mielőtt sz@r embernek tartanátok, ha van lehetőségem mindig veszek virágot a Nejemnek, nem kell hozzá semmilyen alkalom.

Egyszerűen ha tehetem, megajándékozom mindig valamivel (még ha csak egy hajcsatt is), emlékeztetem, hogy mennyire jó, hogy van nekem.

2012. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A volt feleségemet sosem tudtam semmivel sem meglepni, mert délben már tutira hisztizett, ha nem említettem az évfordulót.
2012. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Talán mert a kapcsolat elején nem tisztáztátok, kinek milyen dátum a fontos. Engem például a névnap nem érdekel, nem figyelem a naptárat sosem, ki a bánatot érdekli...

Te is csak célozgatsz, ahelyett, hogy elmondtad volna, hogy a mai nap neked fontos.

És még te akarod kiosztani...mennyél legozni

2012. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az a tanulságom van az elmúlt és tönkrement kapcsolatomból, hogy ezeket megoldani a nőnek a dolga (lenne, az enyém lett volna). Az biztos, hogy azzal, hogy hisztizel és megsértődsz egy dolgot érsz el, mégpedig azt, hogy mindkettőtökben tüske marad ez az egész ügy.


Ha te arra vágysz, hogy az évfordulón romantikus program legyen, szervezz magadnak! Egy pasitól ilyenre ne számíts! Találd ki mit akarsz csinálni, és kérd meg, hogy csatlakozzon. Így lesz romantikázás és ha mázlid van még egy virágot is hoz a helyszínre, mindketten jól érzitek magatokat és nem marad tüske senkiben.

2012. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
koszonom a hasznos kommenteket :) nem vagyok hisztis fajta,es ahogy ismerem, szerintem délután kihoz vmit ebből. mivel most beteg vagyok, (vesém) nem igen tudok kimenni vele :( remélem, eljön :) koszonom meg 1x :))
2012. máj. 2. 12:07
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

En meg anyam es apam szulinapjat is rendszeresen elfelejtem, ha a baratnom nem figylemeztett magamtol sose jonnek ra. Mondjuk ha hetekkel elore szol hogy mindjart itt az evfodulo az mas. :)

En mindig megkapom ezekert a lebaszasokat, de hat mi ertelme ha jovore ujra elfelejtem??

Miutan elmondtad latod a megbanast s egybol szervezni akar valamit akkor szerintem csak olyan szneilis mint en.

2012. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!