Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elfelejtette az évfordu...

Férjem elfelejtette az évfordulónkat! Most van az ötödik. Mit tegyek? Szóljak neki? Vagy szedjem darabokra holnap?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:33
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Onnan tudom,hogy ilyenkor már reggeltől kezdődik a "buli" elmegyünk különböző programokra ebéd vacsi ide oda,ajándékozás minden.Ő kelt,reggeli az ágyba stb...

De ma egész nap pakolt és várta már az utazását.Meglepődtem nagyon.Mert sosem beszélünk róla,de tudjuk mindketten és készülünk rá.Az ajándékozás vacsoránál szokott lenni.

Nekem otthon kellett maradnom,betegeskedik az egyik állatunk így lemondtam a 2 napos Balcsiról.

Ő a szervező ilyenkor,ő nyűgözz le!Ezt ő találta ki,ő akarta így stb :(

2012. máj. 30. 17:46
 12/41 anonim ***** válasza:
67%
Az én férjem is elfelejti, sőt, a születésnapomat a mai napig nem képes megjegyezni. Annyit tud, hogy valamikor augusztusban. Nem csinálok ebből katasztrófát, képtelen megjegyezni, és kész. Ettől még szeret, nem fogok ilyenek miatt hisztizni. Javaslom, te se tedd. Szólsz neki, hogy valamit elfelejtett, aztán maximum utólag bepótoljátok...
2012. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg ezért nem kell "darabokra szedni" , jó, nekem is rosszul esne, de tény hogy sok férfi nincsen a toppon ami a dátumokat illeti...de ezért nem kell kiverni a balhét. Említsd meg neki hogy egyébként tegnap volt az évfordulónk, szerintem elrohan virágért:)
2012. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Szétszedést a bűntudatára gondoltam.

De veszekedni is ritkán szoktunk,teljesen jól megvagyunk,de ez most nagyon bánt.

2012. máj. 30. 17:47
 15/41 anonim ***** válasza:
77%
Elhiszem hogy bánt, de várd ki a végét. Lehet csak nem akarta egybekötni az ünneplést az utazásra készüléssel, és majd ha hazajön megadja a módját. De ez mindenképpen ki fog derülni a reakciójából, ha ma megemlíted neki éjszaka.
2012. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
82%
Elhiszem hogy nagyon bánt, de ha már direktbe a bűntudatára játszol azért mert elfelejtette az már régen rossz. Meg lehet ezt oldani direkt bűntudatkeltés nélkül is, mivel ha rájön akkor alapból az lesz neki, ha meg nem akkor ott ette meg a fene amúgy is. Amúgy házassági évforduló, vagy szimplán annak az évfordulója mikor összejöttetek?
2012. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
82%

Akkor kellett volna, hogy eszetekbe jusson, mikor a balatoni út (akkor még párban) először szóba került.

Most (majd este) írj neki egy SMS-t, a következőt biztos nem felejti el!

Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni, neki ugyanúgy rosszul fog esni, mikor rájön! Pótoljátok be!

2012. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%
Ha most sms-t küldesz neki akkor elrontod a hétvégéjét, mert lelkiismeret furdalása lesz. Viszont ha haza jön, akkor megemlíthetnéd, hogy "a szerdán esedékes évfordulót mi lenne, ha ( a mi lenne = ezt a kifejezést használd gyakran) kedden pótolnánk?" Akkor nem lesz kínos neki, vita sem lesz!
2012. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet, hogy nem felejtette el. A balatoni út lett volna az ünneplés, de mivel nem mehettél, így arra gondolt, hogy elmegy egyedül és majd később bepótoljátok.
2012. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is rosszul esne,de én szólok neki előtte,hetekkel,hogy nem csinálunk ezt vagy azt ekkor?

Neki csak éjfélkor írnám,hátha észbe kap addig...

Amúgy egy kis pukkadás és majd megpróbál kibékíteni...

De lehet áttette akkorra,mikor hazaér,mert most pakolt és nem akarta,hogy ezzel is menjen az idő,inkább áttette másik napra... Vagy lehet tudja,csak mondom,lehet áttette. :) Ne támadj majd rögtön,sőt,ha ennyire bánt,ne is írd neki,hanem mikor hazajön,akkor lepd meg valamivel és közöld vele,hogy tudom,hogy 2 napja volt az évfordulónk,de áttettem,gondoltam így egész nap kettesben lehetünk vagy valami. Tutit ezt tenném! :)

2012. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!