Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elfelejtette az évfordu...

Férjem elfelejtette az évfordulónkat! Most van az ötödik. Mit tegyek? Szóljak neki? Vagy szedjem darabokra holnap?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Majd írd már légyszi meg, hogy hogy alakult?
2012. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
46%
Volt olyan, hogy a szülinapomon akkor jöttem rá, hogy ma vagy a szülinapom amikor felköszöntöttek. Mert elfelejtettem. Annyira túl van lihegve ez a házassági évforduló. Ötödik? Már unalmas.
2012. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, hogy rosszul esik, nekem is nagyon bántó lenne, ha csak nekem lenne fontos. Ezt az egy napot, ha nem képes rá hogy fejben tartsa amihez igazán nem kell szuperkoponyának lenni, hát nem tudom mennyire tiszteli a kapcsolatotokat. És mi az, hogy unalmas? LEhet, hogy téged un a párod, kedves utolsó, de a kérdezőnél idáig minden fontos esemény mindig meg volt ünnepelve csak most nem!
2012. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Mióta házasok vagyunk a férjem állandóan megkérdezi, hogy július vagy június 11.-én volt az esküvőnk és mégsem szedem szét.

Szerintem nem cak azon az egy napon kell kedveskedni a másiknak, hanem amikor csak adódik az alkalom.

2012. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ami fontos az megjegyzi az ember, ami nem fontos neki azt meg elfelejti.Ennyi.
2012. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2012. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Mi lett, kérdező?
2012. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy összekeveri a hónapot a férje, nem tudja június vagy július...mi is júliusban házasodtunk, de annyira meghatározó és gyönyörű élmény volt, hogy lehet ezt összekeverni....fel nem fogom
2012. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem mindenkinek működik egyformán az agya, elfelejti kész, ez van,
2012. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2012. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!