Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánatos bűn, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatos bűn, ha a férjem elfelejtette a második házassági évfordulónkat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 10:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
De csak ha eléggé kiengesztel!! =) Én is minden ilyesmit elfelejtek, pedig lány vagyok;tudom, milyen szembesülni vele, hogy már megint hülye voltam, és a másiknak roßul eshet... És a pasik már csak ilyenek. Szerintem bocsánatos =)
2009. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A férfiaknál az évfordulók nem olyan jelentősek mint nálunk nőknél:) Biztos rosszul esne, de nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Szerintem valami aprósággal lepd meg, pl. vacsi, és akk neki is eszébe jut:)
2009. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

OFF: Mért, ha azt mondjuk: nem, akkor kirúgod?


ON: A férfiak gyakran elfelejtik a dátumokat. Legközelebb finoman emlékeztesd előtte.

2009. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogom attól még kirúgni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2009. máj. 27. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:

bocsánatos.

Ha ezt a jövőben el akarod kerülni, előtte 2 nappal kérdezd meg tőle: drágám, milyen finomságot készítsek ünnepi vacsoraként az évfordulónkra? --- és még hálás is lesz érte, hogy finoman, nőiesen emlékeztetted!

2009. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig valahogyan finoman szoktam emlékeztetni a páromat ilyen dolgokra, így elkerüljük a fölösleges szívfájdalmat, mert a férfiak tényleg olyanok, hogy a dátumokat egyszerűen elfelejtik... Én általában lelkendezni szoktam, hogy húúúú nemsokára ennyi ideje leszünk együtt, húúúúú hogy várom a szülinapom :) Így neki sem tűnik föl, hogy célzás, viszont látja hogy örülök a dolognak, és talán még insprilája is. ;) Vagy amit az előző írt, én is meg szoktam kérdezni h megyünk-e étterembe, mert így pontos közös programhoz is tudja kötni a dolgot, nem csak egy a hétköznapok közül.
2009. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia tegnap volt a névnapom és az egész család elfelejtette :S még máig nem tudják miért van a szobámban 1 rózsa(barátomtól)

de megértem és elnézem nekik mert én se emléxem sose ezekre csak ha a telefonom jelzi

16 /L

talán majd holnap eszükbejut de azért rosszul esett

2009. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem anyámnak fel se tűnt, hogy az elmúlt 3évben nem ünnepeltük a szülinapom, de megbocsátom neki, mer van elég baja. én meg azt nem tudom , hogy mióta vagyunk együtt a barátommal, persze hónapra igen, de annál pontosabban nem:S:D
2009. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nalunk anyu is es apu is elfejetettek a 25-ik hazassagi eforulojukat,hat rohogtek rajta hogy ennyire feledekenyek.
2009. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az esküvőtökön viszont ott volt. Ez is valami :)
2009. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!