Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom lenéz mert nincs...

A családom lenéz mert nincs munkám. Hogy magyarázzam el nekik hogy nem az én hibám?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok itthon, engem is idegesít a dolog, de nem találok semmit. Nem értem hogy van olyan ismerősöm akinek az utóbbi 1 évben 3 munkahelye is volt, nekem meg semmi sem sikerül...
2012. máj. 30. 18:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

Ó igen,bele ne gebedjen a sepregetésbe meg a 12 órázásba már,miután csak úgy üldögél egész nap!Örüljön,hogy sepregethet,ha nem akkor nyugodtan sírjanak csak tovább és sajnálják csak magukat továbbra is,mert ez aztán jobb:)

Ha nem volt lehetősége továbbtanulni,akkor mégis mit vár az élettől?Ha meg volt lehetősége továbbtanulni,de nyomi karra ment bulizni öt évig,akkor sem sajnálom,sepregethet ő is PÉNZÉRT.

Büdös a munka nektek és kész.


Kérdező meg a többi rengeteg ideig keresők MILYEN VÉGZETTSÉGETEK VAN?

2012. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom ki miért pontozott le, hiszen csak megkérdeztem hogy hogyan keres munkát, mert tényleg érdekel. Egy hónap múlva nekem is ez lesz a feladatom.
2012. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
Büdös a munka? Jahm, van a Burger King, ahol mindennap dolgozzál déltől éjfélig minimálbér alatt. Mert persze papíron mást van, mint amit kapsz. Pucold a wc-t, takarítsál, süssél, pénztárazzál a nagy semmi pénzért. Én csináltam, ki is buktam, a kezem tönkrement, a lelkem tönkrement, éjfél után hazazötykölödni éjszakai buszon.
2012. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Mert ha nem találsz jobbat mint a Burger inkább otthon fapfapolsz?:)
2012. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Nah basszus, ez tényleg arról szól, hogy mindenbe belekössetek, ha csinálom a szemét munkát, az a baj, ha nem csinálom az a baj... Aztán biztos 15 éves taknyosok vagytok.
2012. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

nálunk elég bizonyíték volt, hogy folyton interjúkra jártam. az első fél évben szakirányú munkákra jelentkeztem (bölcsész diploma), utána már olyanokra, ahol a feltételek közözz a 8általános és a büntetlen előélet szerepelt. sehová nem vettek fel, mert vagy nincs elég tapasztalatom vagy túlképzett vagyok.

így másfél év után-nem maradt más-mint külföldi idénymunka. ami olyan mint az orosz rulett, de oda legalább felvettek (igaz nagyon félek, de bízom benne, hogy mázlim lesz)

2012. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Én egy gyárba dolgozok több műszakban. Fősuli után ez az első munkahelyem, jó, mi?:)

Nem ez az álmom, higgyétek el! De ha itthon siránkoznék, senkit nem hatna meg. Magyarán, mehetnék az utcára, mert nem tudnék miből megélni.

Tapasztalatból mondom, hogy akinek nincs jobb, az vállaljon el más munkát is, s onnan majd halad előre, s legalább van fizetése!

2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ki mondta,hogy baj hogy sokat dolgozol?És bőven nem vagyok 15 már:)
2012. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%

Nyílván mindent megtesznek azért, hogy ne legyen munkád, azért azért "néznek le", mert nincs munkád. Ez egy ocsmány családi játszma, és az a lényege, hogy egyrészt a családban tartsanak minél tovább, másrészt pedig a Rossz szerepében, akire aztán bátran hajigálhat mindenki mindnet a maga lelki mocskából, amivel nem akar szembenézni.


Különben már régen segítettek volna neked: ha nem munkát keresni, akkor bíztatni téged, támogatni érzelmileg, hogy TUDJ munkát keresni és elszakadni tőlük.


Menj szépen külföldre vagy az ország másik felébe és tapasztald meg, hogy meg tudsz állni a kis taplacskáidon. :)

2012. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

19 vagyok: még valami: ne magyarázkodj, mert az ilyenkor mindig vesztes helyzet. Minek kéne bárkinek is magyarázkodnod?


Felnőtt ember vagy, nemde? Ha nincs munka, akkor nincs munka, ezt nekik is tudniuk kéne. Ha pedig nem is engednek el, hogy máshol dolgozz, akkor nagyon gyorsan hallgassanak el! Akkor ez az ő saruk, nem a tied.

2012. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!