Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom lenéz mert nincs...

A családom lenéz mert nincs munkám. Hogy magyarázzam el nekik hogy nem az én hibám?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok itthon, engem is idegesít a dolog, de nem találok semmit. Nem értem hogy van olyan ismerősöm akinek az utóbbi 1 évben 3 munkahelye is volt, nekem meg semmi sem sikerül...
2012. máj. 30. 18:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16%
én dolgoztam napi 18 órát is..télen a -20 fokba..szóval itt k*rvára nem arról kéne szólnia, hogy elfogadható legyen..
2012. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%

Én vagyok az egyik, aki írta az elfogadhatót. Nekem ajánlottak fel munkát bruttó 50ezerért (nézd meg mennyi jön ki nettóra) temetkezési vállalkozónál! Keresztek, urnák, koporsók között kellett volna ülni egész nap, és az elhunyt gyermekek ügyét is rám akarták hárítani, hogy azt én intézzem.

Kisgyerekes anyaként ez számomra nem elfogadható.


S nem hiszem, hogy olyan nagy igényeim lennének az elfogadhatóságot tekintve!

2012. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
utolsó, én konkrétan nem neked címeztem, de látom lepontoztál :D
2012. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenkit lepontoznak, aki dolgozik. Vagyis, amíg nincs jobb, addig eljár egy gyárba is felsőfokú végzettséggel.Engem ezért pontoztak le.

Kb. lesza*om őket. Ha őket eltartják addig, akkor legyenek otthon. Engem nem tart el senki, nem is várnám el. Egészséges felnőtt ember vagyok, s feltalálom magam.

2012. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!