Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová menjek? Miért utál a...

Hová menjek? Miért utál a családom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,gimnáziumi tanuló lány.Azt vettem észre,hogy módszeresen ki akarnak csinálni itthon.A napokban szerettem volna magamnak új telefont venni a saját keresett pénzemből,anyukámnak mondtam,menjen el érte.2 éve 15 éves telefont használok,aminek még csak színes kijelzője sincsen.A szüleim szerint ezt érdemlem.A nyarat szó szerint végigdolgoztam,a munkahelyemről az iskolába estem,hogy ne kelljen őket terhelnem.Elvettek a pénzemből,ezért sem szóltam.Eddig mindig 4,7-re kihoztam az átlagom,ez a legnehezebb évünk,amit fáradtan kezdtem el,úgy tűnik, 4,3 lesz a vége,amire a tanáraim azt mondták,kész csoda az én leterheltségemmel.Anyám ezért is szapul,hogy miért veszik észre rajtam,mennyit dolgozom,szedjem össze magam.Szerinte én semmirekellő vagyok és semmire nem fogom vinni az életben.Mit tegyek?Nagyon elkeseredtem.Úgy érzem,senki nem szeret.Csak a munkát szeretem,de azt is meg akarja nekem tiltani.Mit tegyek?Olyan elkeseredett vagyok.

2012. máj. 31. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem szerencsére ritkán bántanak ilyesmivel,de gyakran elgondolkozom azon hogy nem velem van a baj csak a feszültséget akarják rajtam levezetni (ami hülye szánalmas dolog) meg aszon is hogy csak így akarnak nevelni az önálló életre, spórolásra stb, csak így meg dacot váltanak ki belőlem és megint nem a legokosabb mód. Ha lesz egyszer gyerekem, biztos nem így csinálom majd.
2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Macika86 ***** válasza:

Szegény lányka!

Nem értek egyet a legelső kommenttel (a törrbit el sem olvastam), hogy ne add oda a pénzed. De, adj oda belőle, hisz az mindig kell. De az, hogy így bánnak veled, nem értem mi okból. Ne haragudj, biztos, hogy nem tettél vmi rossz fát a tűzre?

Egyébként, szedd össze magad és beszélj velük! Kérdezd meg, hogy mi ez, miért kapod ezt tőlük! Ez nehéz beszélgetés, de mond el nekik, hogy fáj neked és hogy te szereted őket, akkor ők miért nem, így talán magukba szállnak és észreveszik, hogy mit érzel és milyen fájdalmat okoznak!

2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy bírod ezt? Én a helyedben már régen elszöktem volna valami jó baráthoz. Már bocs, de az anyukád nagyon rossz anya. Tényleg valakiben mindig csak a hibát keresni és a jót nem meglátni. Nem tudom, miért ilyen anyukád, de becsüllek, hogy eddig bírod, szerintem kollégistának kéne lenned.
2012. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Drukkolok nrkrd, hogy minél előbb el tudj onnan menni, költözni és soha tbbé ne nézz vissza.


Tudd, hogy nagyon büszke lehetsz magadra ezzel a teljesítménnyel és sztem sokra viszed majd. Anyukádnak ne adj majd egyetlenegy petákot sem, jézusom. Ne haragudj, de ez ez anya szó megcsúfolása volt.


Fel a fejjel!!!


24L

2012. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ismerős érzés...

Ugyanebben a cipőben járok...

De én még csak 12 és fél vagyok. Semmi esélyem...

2017. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most amugy kivancsi vagyok h vegul mi lett :))
2022. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!