Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám normális szerintetek?

Anyám normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 3 napja nincs itthon normális ennivaló. Kérdezem anyát, hogy nincs pénzünk kajára? Mire ő, de van, de spórolunk. (a kaján) De apámmal tegnap előtt megvették a csomag dohányt meg a hozzá való hüvelyeket. Kicsaptam a hisztit, hogy nem az ennivalón kéne spórolni, hanem a cigin, és nekiállt üvöltözni velem. Ez normális?
2012. máj. 31. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA 14 éven aluli vagy, az probléma, komoly probléma!
2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem.
2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez eleg szomoru...sajnos vannak ilyen emberek akik a sajat erdekuket meg szuksegleteiket helyezik eloterbe..ez nem normalis semmikepp ..teljesen igazad volt..cigire nem kell sporolni de kajar meg igen:D Mi lesz ma az ebed kisfiam. kislanyom fustolt dohany:D Bocsi de ez vicces es egyben szomoru:D
2012. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléjük állsz, elveszel egy szál cigit és meggyújtod. Ha elkezdenek puffogni, akkor megmondod, h éhes vagy, de itthon csak cigire telik, ezért átszoksz az evésről a cigizésre. Erre már csak kell venniük a lapot.
2012. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyád egy bagós köcsög.Miféle anya az aki elveszi a gyereke elől az ennivalót?!

Egy anyának/apának önzetlennek kell lennie és mindig első helyen a gyereknek kell állni.Nem is értem hogy lehetnek ilyenek.

2012. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon sajnállak!!! Undorítóak a szüleid!! Ha itt laknál a szomszédba én megetetnélek mindennap!
2012. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy én is azt csinálnám,hogy fognám magam és rágyújtanék (rühellem a cigit de jó cél érdekében) és azt mondom éhes vagyok,de cska ez van itthon... :DD
2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szólj a gyerekvédelmiseknek, vagy kérj kaját a szomszédból, vagy rendelj pizzát. :D persze, csak a szüleid pénzéből. :) vagy, ahogy javasolták, gyújts rá te is :D de komolyan! csak nehogy rászokj!
2012. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!