Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a férfiak...

Csak engem zavar a férfiak "előélete"? Normális?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi elmeséli, hogy a volt csajainak a zömét társkeresőn vagy csetoldalakon szedte fel, és elmondja, hogy ezek iskolázatlan, kövér, ápolatlan, igénytelen butuska csajok voltak, én azonnal kiábrándulok belőle, akármennyire is tetszett előtte. Én igényes nő vagyok és úgy veszem, hogy nem akarok 'belekerülni' ilyen szedett-vedett nők sorozatába...Valahogy ha ilyen dolgok kiderülnek egy pasiról, már nem lesz hozzá gusztusom, főleg testileg nem, de érzelmileg sem. Aki mindenkivel összeáll és nincs ízlése, nem minőségorientált..az gáz nekem..Meg attól is félnék, hogy elkapok mindenféle nyavalyát ilyen nők után...
2012. jún. 2. 12:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Az én véleményem meg az, aki társkereső oldalakon akar normális párkapcsolatot létesíteni, az elve nem normális!
2012. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem érdekelne az előélet.Nem is értem,miért olyan fontos ez.
2012. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Véleményem szerint egy nőt minősít az, hogy kivel jár. De egy férfit is. /zsák és folt!/
2012. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Kétfajta pasi (és nő létezik): az egyik csupa jót mondd az exeiről, mert azzal magát is jobbnak állítja be, a másik csupa rosszat és azt hiszi, hogy ezzel jobbnak állítja be magát.

Józan paraszti ésszel belegondolva, egy átlag férfinek kellene egy ápolatlan nő? Vagy egy nőnek egy ápolatlan férfi? Nem kell mindent elhinni

2012. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%

Nézd kérdező!


Nincs baj veled én úgy vélem. A baj ott kezdődik ha a kifogást látod mindenkiben és arra koncentrálsz, h miért NE legyél vele. Egy válaszoló már jól megmondta a lényeget...a választottad az előtt is élt, h téged megismert. Vagy elfogadod így, vagy választasz más valakit a húspiacról.


Nem minden férfi igénytelen attól még, h lefeküdt számodra kevésbé előnyös nőkkel. Gondolj bele, míg ezekkel lefeküdt, addig is képezte magát, h jobb legyen az ágyban, vagy elképzelhető, h maga se tudta még mit akar.


Van az "igényes k.cs.g" kategória a férfiak körében (is). Ide tartozom én is. Nálam nem a mennyiség számít, hanem a minőség. Nem csak a kinézet, hanem a belső tulajdonságok is. Ugyanakkor emiatt elképzelhető, h bizonyos nők tapasztalatlannak hinnének, gyenge pillanataimban még rájuk is hagynám, de mint minden esetben most is minimum 2 lehetőség van: vagy kellek neki így, vagy nem.


Első válaszoló vagyok.


30F

2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lehetne normális kapcsolatot találni társkereső oldalon? Pont annyi esély van rá, mint összefutni valakivel az utcán. Gondolj bele, ha valaki dolgozik majdnem egész nap és nem egy bulizós fajta, akkor mégis hol ismerkedhet? Egy normális nő talán megáll az utcán, ha egy vadidegen leszólítja, hogy "bocs, van kedved ismerkedni?"
2012. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Engem más minőségben érdekel a pasi igényessége.

Például mivel vele vagyok elsősorban s nem az exnőivel ezért alapból elvárom tőle, hogy adjon magára, külsőleg, legyen tiszta ápolt, a szobája/lakása ne úgy nézzen ki mint ami akkor lát takarítószert mikor anyukája bekukkant hozzá.

Legyen értelmi és érzelmi inteligenciája. Mármost ha ilyen szedett-vedett lányok voltak a cicái az elsősorban nem csak a lányokat minősíti, hanem őt is amiért ezzel felvág, büszkélkedi s hű de híresztelnie kell.

Innentől nincs miről beszélgetnem bárkivel is aki ha összejönnék (az meg már engem is minősítene igen) s vége esetleg a felsorolásban szintén mamuszt, mamika kombiént s egyhetes testszagot akaszt rám az emlékeiben hiába is nézek ki máshogyan.

2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Te magad minősíted le ezeket a nőket, vagy maga a férfi mondta így? Mert, ha te, akkor csak gratulálni tudok. Hidd el, nálad is vannak jobbak!

Ha a férfi volt ilyen, akkor neki is csak gratulálni tudok, hogy átvert ennyi nőt.

Az ízlés meg relatív, valószínűleg engem is lenéznél a külsőm miatt, sőt, azért is, mert szakmunkásban találtam meg az álmaim munkáját, de mégis van, akinek kellek, mert értelmes vagyok ettől független, kedves, aranyos, satöbbi.


Aki meg lenézi a társkeresőt, az meg maradjon csendben, sokkal nagyobb esély van ott párt találni, mivel nem csak szűk körben leszel bejáratott. Én is ott ismertem meg párom, 6 éve ennek, hamarosan házasodunk és szülök...

A "való életben" is vannak utolsó senkik, idióták, perverzek.

2012. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%
Az én barátomnak előttem egy komoly barátnője volt, de előtte és utána nagyjából 100 lányt vitt ágyba. Ha én nem csak arra kellek neki, és engem szeret, meg én is szeretem, akkor minek foglalkozzak vele, hogy előttem kivel mit csinált? Én is lefeküdtem nem egy férfival előtte, őt se érdekli. Gondolom az ő egyéjszakás kalandjai közt is voltak bunkó alpári lányok, bár biztos mind csinos volt, mert utálja az igénytelen embereket és nőket, így valószínűleg erre adott, hogy csak ápolt és szép lányokat fektetett meg. Az intelligencia nem hinném, hogy abban az esetben számított, többször úgysem találkoztak.
2012. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Engem nem pont ez érdekel az előéletéből, sokkal inkább az, hogy miért szakadt meg az előző kapcsolat? Normális viszony maradt-e köztük, vagy köpködnek egymásra? Fokozottan érvényes ez a házasságra, hát még ha gyereke is van már, és egy család ment szét.
2012. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!