Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a férfiak...

Csak engem zavar a férfiak "előélete"? Normális?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi elmeséli, hogy a volt csajainak a zömét társkeresőn vagy csetoldalakon szedte fel, és elmondja, hogy ezek iskolázatlan, kövér, ápolatlan, igénytelen butuska csajok voltak, én azonnal kiábrándulok belőle, akármennyire is tetszett előtte. Én igényes nő vagyok és úgy veszem, hogy nem akarok 'belekerülni' ilyen szedett-vedett nők sorozatába...Valahogy ha ilyen dolgok kiderülnek egy pasiról, már nem lesz hozzá gusztusom, főleg testileg nem, de érzelmileg sem. Aki mindenkivel összeáll és nincs ízlése, nem minőségorientált..az gáz nekem..Meg attól is félnék, hogy elkapok mindenféle nyavalyát ilyen nők után...
2012. jún. 2. 12:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha a férfi így nyilatkozna a volt barátnőiről, akkor menekülnék! És nem azért, mert "nem akarok bekerülni a szedett-vedett nők sorozatába", hanem azért, mert az én szememben nem férfi, aki választ valakit, eldobja, majd még ócsárolja is a következő nő előtt. Süllyedjen el. Ha megdugni jó volt az "iskolázatlan, kövér, ápolatlan, igénytelen, butuska csajokat", akkor MINIMUM annyi tisztelettel kéne lennie irántuk, mint emberek iránt, hogy nem mond ilyeneket.


Aki pedig így beszél a volt nőiről, az rólam is csak ennyi tisztelettel fog.


Szóval a kövér, iskolázatlan, butuska csajok nem problémák, ellentétben azzal, hogy a fickónak sem jelleme, sem gerince nincs.

2012. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%
Nos, én ezért nem mondtam el egyik páromnak se, hogy mennyivel, hogy néztek ki, honnan szedtem össze, stb. Egyből kiszeretne belőlem. 3 komolyabb kapcsolatom volt előtte, azokról tud, meg hogy voltak mások is, de róluk már nem kérdezget, tudja, hogy felesleges. Két éve vagyunk együtt. Egyébként mg fogd fel ezt az egészet úgy, hogy a párodat, akit szeretsz (vagy egy pasit, aki tetszik, csak most egyszerűbb így írnom) részben az elődeid tették olyanná, amilyen. Gondolok itt a viselkedésére, az alkalmazkodókészségére, a megváltozott igényeire (hisz te nyilván jobb nő vagy), stb. Attól, hogy most szereted/tetszik, nem biztos, hogy 5 éve összejöttél volna vele, mert akkor még más ember volt. Ha betegségektől félsz, menjetek el vizsgálatra a nemi beteg gondozóba. Vagy, ha zsinórban ilyen férfiakat fogsz ki, gondolkozz el azon, hogy milyen üzenetet közvetít a külsőd és a testbeszéded, lehet, hogy vonzod az ilyeneket valamilyen okból. 25N
2012. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Furcsa, de ki mesél el ilyeneket, főleg így? Ebben már eleve nem is zavaró, hogy kikkel volt, hanem arra gondolnék, mégis mi hajtja azt aki ezzel eldicsekszik?!

Bár szerintem nem is adták elő, csak te vontad le belőle ezt így ,ezekkel a jelzőkkel... :)

Talán engem is zavarna, ha ennyire szélsőséges lenne a dolog, de szerencsére senki nem dicsekedett az előző nőivel, illetve nem jártam olyannal aki túl hosszú listát tudott volna felállítani, főleg nem csetoldalakon felszedett nőkből.

2012. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Egyébként csak attól, hogy valaki kövér, iskolázatlan vagy butuska, még nem terjeszt nemi betegségeket. Viszont a topmenedzserek közt is akadnak szép számmal mindenfélével fertőzöttek...


Fantasztikus, hogy ha már valakin 5 kiló felesleg van, esetleg nincs két doktorija, és műkörme/mindig friss sminkje/állandóan látogatott fodrásza, akkor már nemi betegségeket is kinéznek belőlük...

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nálam is kikötés, hogy a párom igényes legyen... Nem azért, de rajtam se ment végig a fél város. De tudom, hogy itt az a sikk, hogy "nem érdekel az előélete akkor se, ha melegbárban táncolt", szinte már az számít kivételesnek, ha az ember elvár a párjától valami tartást...
2012. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
De nem arról van szó, hogy egyáltalán nem érdekel az előélete. Ha végigment a fél városon, ha minden hétvégén k.urvákhoz járt, az zavarna. De hogy az előző barátnői közt volt kövérebb, vagy iskolázatlanabb? Egyrészt mi közöm hozzá, másrészt milyen alapon ítélek elegy nőt ennyi információ alapján? Nem voltam ott, nem tudhatom milyen volt valójában. Én se számoltam be az exeim súlyáról, fogmosási szokásairól és IQ-szintjéről...
2012. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én nem szeretnék egy "sorozatba" belekerülni. Azért egy komoly kapcsólattól jóval többet várnék..
2012. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!