Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs párkapcsolatom, nincs...

Nincs párkapcsolatom, nincs életkedvem se, ki se mozdulok a lakásból. Van olyan, aki egyedül él és boldog?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Merre laksz? Én is hasonlóan érzek.Nagyon szenvedek tőle.
2012. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Indulj el visszafelé a gondolatmenetedben!

-Mozdulj ki!

-Lesz életkedved.

-Lesz párkapcsolatod:)


Sok sikert!:)

2012. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Mit gyötröd magad?


Fogj egy fényképezőgépet, riány vmi vízpart vagy mező!


Vigyél egy kutyát is, a legjobb társ!

Nem kér pénzt, és nem ugat vissza!

2012. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Így biztosan nem lesz párkapcsolatod, ha ki sem mozdulsz a lakásból! Ha én egyedül élhetnék, qrva boldog lennék! Jó, ez a hír, ez most egy rossz kapcsolatból megy feléd.
2012. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Jaja, mozdulj ki.


Nekem sincs se életkedvem, se barátnőm, 6-kor vizsgázok, de utána gyorsan lezuhanyzok, felkapok valami ruhát és megyek. Megesz a vizsgaidőszak teljesen.

2012. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

iratkozz be valami nyelvtanfolyamra, vagy szedd össze a haverokat, menjetek el bulizni.

ha folyton otthon poshadsz, akkor esélyt sem adsz arra, h megismerkedj valakivel, aki szimpi és lehet belőle valami.


nem feltétlenül a párkapcsolat a boldogság alapja.

egyedül is lehetsz boldog, de magányosan soha.

2012. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,és már nem járok bulizni.Eddig működött hogy elmentem a természetbe,vagy egy tóhoz sétálgatni,de már nincs kedvem ehhez se,ez nem vidít fel.Ha nincs mellettem valaki aki szeret,akkor elveszett vagyok.
2012. máj. 26. 14:12
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs párkapcsolatom, életkedvem viszont annál több! A kettő abszolút nem függ össze! Fogadd meg a fenti tippeket és határozd el magad! Ha akarsz, tudsz változtatni az életeden! A rossz hír az, hogy könnyebb az embernek sajnálni magát, mint tenni valamit, hogy másként legyen.. sok sikert kívánok! Higgy magadban és kövesd az álmaid, kizárt hogy nincsenek, vagy nem voltak régen.

És ha nyitott vagy, előbb utóbb párod is lesz, de hidd el, a boldogsághoz nem egy másik ember kell, az már csak a hab a tortán! Magadnak kell azzá válnod, ami valóban lenni akarsz! Hajrá!

2012. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Vree ***** válasza:
100%

Gyere kapj egy kabátot, elugrunk egy squash partira. :)


(Csak Pest környéke játszik, mániákusok kíméljenek


Van egy tervem, hogy építek egy óriási dinamót, amit az unatkozó és neurotikus emberek kihasználatlan energiéja fog hajtani. A műszaki része még nem teljesen szabadalomképes, de úgy számítom, ha bejön akkor képes lesz fedezni az emberiség energiaszükségletének 80%-át.

2012. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg marad a kutyás megoldás.Szerezz be egyet,sétáljatok sokat!Tényleg a legjobb társ a világon:)
2012. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!