Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a párom? Egy kétségbeesett nő kér tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ilyenekre gondolok, hogy:


1. ugyanazt a szituációt velem mindig másképp kezeli, mint bárki mással. Velem mindig rosszabbul.

2. van, amiből simán kimaradok és ez neki nem gond.

3. van, amiből simán kihagy és ez sem gond neki.

4. 1-3-hoz hasonló viselkedésről én le vagyok tiltva, de az ő esetén: mi rosszat tett már megint.



2012. jún. 2. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először megpróbálnám vele megbeszélni a dolgot. Ha nincs érdemi változás, akkor otthagynám a fenébe. Szórakozzon az édesanyjával.
2012. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt Veled,mert önző,egoista,másrészt mert megengeded Neki.Nem tisztel,és nem vagytok egyenrangú partnerek ebben a kapcsolatban.
2012. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekint egyenrangú partnerként.
2012. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, azt mondja hogy mióta több szeretet add meg kimutatja amit érez akkor bántom lelkileg.
2012. jún. 2. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Lelkiismeret furdalást szeretne Benned kelteni,magyarul érzelmileg manipulál,és játszmázik.Ez is csak azt bizonyítja,mennyire lenéz Téged,s mennyire önző.
2012. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem az a kérdés hogy miért csinálja ... az a kérdés hogy miért hagyod?
2012. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
52%
Ha úgy érzed hogy bármit csinálsz neki az nem jó és nem változik semmi,hagyd ott a fenébene hagyd hogy érzelmileg zsaroljon vagy megalázón!
2012. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez elég nagy bunkóság.Szerintem keress egy normális pasit,aki tisztel.Ennek nincs ki mind a négy kereke.
2012. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!