Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbíznátok egy börtönvisel...

Ti megbíznátok egy börtönviselt emberben?

Figyelt kérdés
Ha a férjed/barátod pár év múlva közölné veled, hogy börtönben volt, te hogy reagálnál? Agresszívan viselkedett egy másik emberrel (részeg volt) de szerencsére nem lett senkinek komolyabb baja. 21-22 éves volt amikor ez történt. Számtalanszor bocsánatot kért amiért nem mondta el és sokszor mondta, hogy megbánta. 8 éve szabad és azóta nem csinált semmit, viszont a börtönben összeszedett haverok egy részével tartja a kapcsolatot (a normálisabb részével). Az előző komolyabb barátnői szakítottak vele amikor megtudták az életének ezt a részét, szóval nem tudom, hogy mit csináljak mert igazából kedves, szeretnivaló ember de nem tudom, hogy ezek után hogyan bízhatnék benne. Gondolkodási időt kértem.

2012. jún. 3. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

igen. ismerek ilyet és az egyik legjobb szívű ember akivel valaha találkoztam.

egyetlen tett alapján nem lehet kész személyiségjellemzést írni valakiről

2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

az ezzel a gondom, hogy vagy te nem írsz le mindent, vagy ő nem volt veled őszinte.

Kis kocsmai verekedésért senki nem megy börtönbe. Hiányzik a felel a sztorinak

2012. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De mehetsz kis verekedésért is börtönbe ugyanis ha nyilvános helyen verekszel az nem csak esetleges testi sértés hanem garázdaság is és ez így már két bűntett egyszerre.Erre jöhetnek a minősítések is.A törvényi keret lehetőséget ad a szabadságvesztésre nem minden esetben adnak felfüggesztettet csak azért mert első bűntényes valaki.Elég ha egy kicsit az arcberendezésed rosszabb és a 0-3 évig terjedő büntethetőségi tételből egy év letöltendőt kapsz(miközben kaphatnál felfüggesztettet vagy próbárabocsájtást vagy pénzbírságot is).
2012. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

A mostani menyasszonyom ült börtönben majdnem 2 évet drogos vezetésért. Én előtte is és utána is együtt voltam/vagyok vele, semmi nem változott, rendkívüli módon szeretem.

Elmúlt az az időszak az életében és már nem drogozik. Elítélni pedig azokat az embereket ítélem el, akik miután megtudják, hogy az adott ember börtönben volt, eltávolodnak tőle, lenézik vagy megpecsételik, hogy ez milyen rossz ember. Aki börtönben volt, az tiszta lappal kezd, ilyen mentalitás lenne a legjobb a társadalomnak.

2012. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Amíg engem nem üt meg,amíg velem nem ordibál minden áldott nap,amíg tőlem nem lop,addig megbízok benne..egy rossz történés,és vissza is mehetne a dutyiba.


16/L

2012. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:)
2017. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!