Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne hanyagol...

Mit tehetnék, hogy ne hanyagoljam el a páromat?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kisfiunk és hamarosan megszületik a második gyerek is. A párom egyre többször szól, hogy úgy érzi, elhanyagolom. A háztartást vezetem, ez el is viszi a napom nagy részét, mikor itthon van, próbálok rá odafigyelni, de mégis alig tudunk kettesben lenni (sajnos este 10-re a legtöbbször elalszok).
2012. jún. 3. 19:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
44%

Kezdtem megsajnálni, de az utolsó begyedzésed kicsit elgondolkodtatott! Azt az egy-két órát, amit hülye számítógépes játékokra pazarol, veled is eltudná tölteni, rögtön jobb lenne a házas életetek. Wááá, ilyen meg se szólaljon! Amúgy meg rosszul írod, hogy neked kellene alkalmazkodnod, máshogy kombinálni a napirendet. Nem! Egy házasságban kölcsönös alkalmazkodás és odafigyelés van. Az már régen rossz, ha csak az egyik fél szeretne tenni ellene.

Panaszkodik, hogy keveset vagytok együtt, de igazán ő sem tesz ellene semmit!

Nem lehet szexelni ez egy dolog, de kényeztetni szeretgetni egymást igen...

2012. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem fordítjátok meg?miután leteszitek a kicsit,együtt vagytok,te mész 10kor aludni,ő meg gépezni?
2012. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Pityeeesz ***** válasza:
37%
Hát ez így elég lol akkor. Ez inkább úgy tűnik, hogy meg sem próbálsz igazodni az ő munkarendjéhez, amihez mellesleg nem lenne túl nehéz.
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
kelj hatkor éspróbáld a gyereket iskésőbbi kelésre szoktatni.Told el a lefekvést egy órával
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Pityeeesz ***** válasza:
23%

# 11

Női ésszel furcsa lehet, de a férfiaknak szükségük van munka után néhány óra kikapcsolásra, ami alatt feldolgozzák az aznapi dolgokat. Valaki ül és bámul maga elé, valaki beül valahova meginni valamit. Ez kell ahhoz hogy ne hisztizzünk minden kis hülyeségen úgy mint a nők. Egyébként nem az lenne az ésszerű, hogy a feleség akinek egész nap semmi dolga nem 4-kor kel, hanem mondjuk 7-8-kor és akkor nem dől ki este 8-kor?

2012. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Azért, mert már évek óta így szoktam meg. Mikor dolgozni jártam, akkor 3-kor keltem, azóta kicsit elkényelmesedtem. :) Így reggel van időm előkészíteni a reggelit, az ebédet, takarítani (2 kutya és 3 macska után), és ha jó időt futok, még tudok egy kicsit tanulni is (felelevenítem a német tudásomat).

A párom egyébként hétvégente is szokott dolgozni (programozó), tehát csak abban különbözik az a két nap, hogy akkor többet van a kicsivel.

2012. jún. 3. 21:21
 17/29 A kérdező kommentje:
A párom wow-ozik és minden este van fix közös játék a többi ismerősével, ez 1-2 óra hétköznap, 4-6 óra hétvégén.
2012. jún. 3. 21:31
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Huhuhuhu...... WOW....

Nálunk már volt szakítás számítógépes játék miatt. Engem megbotránkoztatott, mikor inkább gépezett, mint hogy velem beszéljen. És akkor ő is azt kérte, hogy maradjak fent, mert ő csak éjszakánként tud velem beszélni.

Én azt mondtam nem. Nem fogok egy csapat hülyegyerekhez alkalmazkodni, én suliba járok, tanulok mint a güzü, és akkor maradjak is fent, aludjak csak 3-4 órákat, mert neki játszani kell?!

Kapcsolódjon ki később, miután már beszéltünk.

4-6óra... emelem kalapom, én meg is őrülnék, főleg gyerek mellett.

2012. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

És nem tudsz alvást beiktatni napközben, hogy ne dőlj ki 10kor?

És a hétvégét sem lehet picit rugalmasabban rendezni? Semmit nem tudtok együtt kitalálni?

Legalább azt kéne elérni, hogy ne téged hibáztasson, hanem közösen tudjatok dolgozni azért, hogy ez változhasson.

2012. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%

Pityesz drága! Női ésszel is fel lehet fogni, hogy egy meglett FÉRFINEK is szüksége van egy kis számítógépes játékra! Csak mondjuk ezt az időt a feleségével is eltudná tölteni, főleg hogy a férj meglátása szerint keveset vannak együtt. Az meg, hogy hétvégente 4-5 óra hosszát is eljátszadozik, én egy kicsit soknak tartom..., főleg hogy van gyerek feleség. Velük nem tud kikapcsolódni.

Pityesz, azt írod, hogy nem csinál egész nap semmit egy feleség? Belegondoltál, hogy a háztartás és a főzés is munka? Mert szerintem nem! Főleg, hogy nemsokára jön a második gyerek, nagy hassal külön kellemes lehet.

Csak egy kis empátia szorulna a férfiakba...

2012. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!