Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ez az ember?

Miért ilyen ez az ember?

Figyelt kérdés

A barátom apukájának a testvéréről van szó.

Szóval kezdjük ott, hogy elég fura ember többször öngyilkos akart lenni stb.. tönkrement a vállalkozása és emiatt.. szóval elég instabil.

Nos arról van szó, hogy amikor találkozunk velük akkor nekem sosem ad puszit köszönésnél. Nem arról van szó, hogy akkora probléma , de alig akar odaköszönni nekem.. és mindenki mindenkinek ad puszit, de ő nekem nem.. a felesége meg a gyerekei igen..Még először mindig mentem és adtam neki is puszit ne legyen erról szó , hogy bunkó vagyok, de már meguntam, hogy ő sose köszön és én nem fogok kuncsorogni, de elég gáz , hogy őt mindig ki kell hagynom..


21L


2012. jún. 3. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:
JA ÉS azt mondta a barátom, hogy mindenki szimpatikusnak talál a családjában szóval nem hiszem hogy erról lenne szó, hogy nem bír
2012. jún. 3. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is utálok puszit adni, főleg idegeneknek. Mondjuk azért köszönhetne, de vannak ilyen maguknak való emberek, nem hiszem, hogy ellened irányulna. Szerintem pont nem az unokaöccse barátnőjével fog foglalkozni, te már eléggé távoli "rokon" vagy számára.
2012. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy távoli, és én sem annyira szeretek puszilkodni, de ez szokás náluk szóval nem értem.
2012. jún. 3. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nekem az ugrott be ahogy olvastam a kérdésed, hogy nem lehetséges, hogy a felesége féltékenykedett, és inkább már nem is köszön?
2012. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, dehogy is:) ez tuti kizárt.. a felesége jó fej nagyon!!
2012. jún. 3. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz,hogy ilyeneken gondolkodsz.
2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez mért lenne gáz? ha vki neked nem köszönne gondolom téged is zavarna..-.-
2012. jún. 3. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a szóbanforgó ember másokat megpuszil? Tehát pl "anyósodat"? (ugye a sógornője akkor) Mert ha őt sem, akkor egyszerűen nem puszilkodós fajta, ne vedd magadra.

Amúgy nálunk is van erre jó példa. Tök jó kapcsolatom van a párom szüleivel, az apukájával mégsem puszilkodunk (anyósommal igen). És nem azért, mert nem kedvel az öreg (nagyon is bír :), ami nála ritka dolog), csak nem az a típus.

Ugyanakkor ott van párom bátyja meg a felesége... Ők nem szoktak megpuszilni, miközben mindenki mást igen. Ez viszont bunkóság, de tudom róluk, hogy tapló népség, ezért nem is érdekel a dolog. Eleinte rosszul esett, ma már hidegen hagy. Nem barátkozunk és ennyi.

2012. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!