Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lakik valaki az anyjával...

Miért lakik valaki az anyjával felnőttként? Te laknál édesanyáddal ha megtehetnéd hogy külön menj?

Figyelt kérdés
Laknál édesanyáddal úgy hogy megteheted anyagilag illetve még külön lakás is van. Ha valaki ezt választja mi lehet az oka 30 felett? Van több ilyen ismerősöm is és egy volt pasim is. Én még nem tehetem meg, de amint lesz lehetőség szeretnék önállósodni. 22
2012. jún. 4. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Ezeket hívják Pán Péter szindrómásoknak, akik 30 év felett sem tudnak leválni a szüleikről.
2012. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes. Nincs gond a főzéssel, mosással.
2012. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Én nem látom értelmét, hogy két rezsit fizessünk, ezért még otthon élek. Több millióm van már ennek köszönhetően a bankban, ez stabilitást ad. Könnyen megtudok venni nagyobb dolgokat is. Nem mindenki van rosszban a szüleivel. Mi nem öljük egymást, nem is korlátozzuk egymást. Örülök, hogy még él, és sokat látom. Lesz idő, mikor már nem lesz lehetőségem.
2012. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én (22) ha tudnék mennék elfele itthonról. Amúgy sem vagyok túl jóban anyummal, inkább csak apuval. De nem is azért. Inkább h elkezdjem a saját életemet a vőlegényemmel. Hogy ne a szüleimtől függjek.
2012. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem laknék, ha megteheti anyagilag hogy külön éljen akkor értelmét sem látom. Talán a kényelemnek tudható be, nyilván egyszerűbb ha anyuka mos, főz, vasal rám, de egyébként nem tartom egy egészséges dolognak. Akik mégis 30 felett a szülőkkel laknak, annak szerintem többségébe jelentős oka van.
2012. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Spórol.Ha van másik lakás és azt kiadja bérbe akkor még jelentős pénzt is keres.Lehet nincs kiért miért elköltözni mert nincs párja,ha lesz ,akkor majd költözik.Az is lehet ,hogy anyja beteges segítségre szorul.
2012. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért lakok vele, mert egyedül nem tudná ellátni magát, ugyanis beteg. Nem főz rám, nem mos rám, hanem fordítva. 21 /N
2012. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

1.Egyik ok lehet a spórolás

2. Beteg az édesanya és a gyermek nem akarja magára hagyni

3. A szülő magához láncolta a gyermeket.

2012. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4. a "gyereknek" van valamilyen tartós betegsége, ami miatt nem tud dolgozni és külön háztartást vezetni.
2012. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Nemrég a páromhoz költöztem.

6-an élünk egy családi házban (vőlegényem, testvére, testvére felesége, anyukája, anyukájának élettársa, és én.)

Azért vagyunk így mert a egyik pár sem tudna külön menni, önálló háztartást fenntartani.

Semmi rossz nincs abban, ha valaki együtt lakik a szülőkkel, persze egészséges kereteken belül. Nem szólunk bele egymás életébe, közösen fizetjük a rezsit ami páronként 35-40 ezer. ennyiért albérletet eléggé nehéz találni, persze lepukkant helyeket lehet, de miért adjam fel a kényelmes szobánkat egy putriért? Így is el vagyunk külön vagyunk, de csak egy házban.

Nekem sajna eddig nem volt munkám, csak most lett nyári munka. Egy fizuból meg nem jövünk ki albérletben.

2 és fél éve vagyunk együtt, párom 27 én 26 vagyok.

2012. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!