Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lakik valaki az anyjával...

Miért lakik valaki az anyjával felnőttként? Te laknál édesanyáddal ha megtehetnéd hogy külön menj?

Figyelt kérdés
Laknál édesanyáddal úgy hogy megteheted anyagilag illetve még külön lakás is van. Ha valaki ezt választja mi lehet az oka 30 felett? Van több ilyen ismerősöm is és egy volt pasim is. Én még nem tehetem meg, de amint lesz lehetőség szeretnék önállósodni. 22
2012. jún. 4. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

van egy barátnőm, aki 28 éves, és az édesanyjával lakik. szeretik egymást, igazi bajtársak, a lány főz, mos, takarít, mert az anyukája sokat dolgozik, és le akarja venni a terhet a válláról.

a barátnőmnek most kezd beindulni a karrierje, de sztem akkor sem költözne külön, ha lenne rá pénze, mert szeret otthon lenni. most komoly kapcsolata sincs.


az ő esetét megértem, az anyukája tényleg tündéri, és soha nem szól bele semmibe.


én 24 éves vagyok, a párommal élek már 3 éve, de érettségi óta nem lakom együtt anyummal. ez nem lázadásos elköltözés volt, ő csupán szeretett volna a barátjával élni, én pedig maradtam a lakásunkban. jó, mert korán megtanultam az önálló életet, és emellett gyakran tudok találkozni anyukámmal, lévén, h nem lakunk messze egymástól.


örülök, h nem kellett évekig szenvednem vágyva az elköltözést, hanem az ölembe esett a lehetőség :) persze az sem lett volna baj, ha még anyummal maradok, de az tuti, h így 6 év elteltével nehéz lenne újra 1 fedél alatt. :) és nem azért mert nem jövünk ki jól, hanem mert már teljesen más az életritmusunk, és furcsa lenne, hogy anyukám minden dolgomba belelát.

2012. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Amikor valaki felnőtt fejel otthon lakik annak az esetek nagy részében anyagi oka van,

kisebb esetben lelki problémák.

Vannak olyanok akik a híd alá költöznek mint hogy a szüleikkel éljenek tehát a családi környezettől is sok minden függ.

2012. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!