Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barát/nő, unokatesó,...

Ha barát/nő, unokatesó, vendég alszik nálad, hogyan oldod meg, hogy meztelenül nehogy meglássátok egymást?

Figyelt kérdés
Vagy nincs benne semmi ciki?

2012. jún. 4. 14:52
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Nem csinálok belőle ügyet ha meglátnak, nem vagyok szégyenlős.
2012. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán megláthatnak. Feledhetetlen élményben lesz részük :)
2012. jún. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

ha a barátnőm nálam alszik akkor pont az a cél,hogy lássuk egymást meztelenül.

unokatesó,vendég:kicsi az esélyrá,hogy egyzsrre ébredünkfel és koszálunk a lakásban,de egy gatyát felkapni 3mp.és nem vagyok szégyenlős.

2012. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam meztelenkedni amúgy sem.Fürdőruhába veszek fel mindent.Ha épp mégis bent öltözök megkérem bnőm hogy forduljon el maximum.De nem mintha őt meg érdekelné v bámulni akarna.
2012. jún. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdést szerintem úgy is feltehetted volna ha a valószínűsíthető szándékodat nézzük, hogy: Ki ragadja meg az alkalmat a mások előtti meztelenkedésre. Gondolom ez nagyon izgatja a fantáziádat.
2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sem a kérdező, sem némelyik válaszoló soha tesiórán le nem zuhanyozott (nehogy má' meglássák meztelenül), osztálykiránduláson részt nem vett (3-4 ember egy szobában), az előző válaszoló pedig pl. a koleszt olyan helynek tarthatja, ahová kifejezetten a mások előtti pucérkodás miatt megy lakni valaki :)


Egyébként meg, amikor a másik épp meztelen pár pillanatra, akkor nem kell odabámulni és kész. Alapszabály, ennyi.

2012. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

"Gondolom sem a kérdező, sem némelyik válaszoló soha tesiórán le nem zuhanyozott (nehogy má' meglássák meztelenül), osztálykiránduláson részt nem vett (3-4 ember egy szobában), az előző válaszoló pedig pl. a koleszt olyan helynek tarthatja, ahová kifejezetten a mások előtti pucérkodás miatt megy lakni valaki :) "


Tesiórán nem volt zuhanyzónk, így tényleg nem zuhanyoztunk.

Osztálykiránduláson a fürdőben öltöztünk le/fel. Táborban is. Minden évben voltam nyári táborban, csupasz segget nem láttam, pedig 10-15-en voltunk egy szobában.

24/L

2012. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! :)
2012. jún. 12. 00:18
 19/24 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel kislány korunk óta barátnők vagyunk, olyan kislány korunk óta, amikor még nyáron a strandon is egy fürdőbugyiba szaladgáltunk. Így már akkor is láttuk egymást félmeztelenül. Azóta sem csinálunk gondot ebből, pedig már felnőttünk, 19 évesek vagyunk, de ha egymásnál alszunk, vagy vásárolni megyünk és egy próbafülkébe megyünk be a cuccokkal, nem zavartatjuk magunkat, ha meglátjuk a másik fenekét vagy mellét. Olyanok vagyunk mint a testvérek, egyikünk sem jön ilyentől zavarba. Rokon ritkán alszik nálunk, de ha alszik is, akkor vagy a neki szánt vendégszobában öltözik, vagy a fürdőszobában, én pedig szintén vagy a fürdőben, vagy a saját szobámban, így nem igazán van lehetőség meglátni egymást. Egyéb vendég pláne nem szokott nálunk aludni. Ahogy az egyik válaszolónál láttam, ha pedig a szerelmem alszik itt, akkor ő valószínű azért (is), hogy meglássuk egymást meztelenül. Ebben semmi ciki nincs szerintem. Persze minden ember közt más és más a kapcsolat. Nekem is van sok jó barátnőm, de egyik előtt sem vetkőztem még soha, se vásárláskor, se semmikor, csak a legjobb barátnőm előtt. Ebből is látszik, hogy nem mindegy, hogy kivel milyen kapcsolat alakul ki.
2012. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
90%
nem nézünk oda :D hameg haver véletlenül odanéz,akkor elkezdem oltani hogy büdös b*zi,stb XD
2013. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!