Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barát/nő, unokatesó,...

Ha barát/nő, unokatesó, vendég alszik nálad, hogyan oldod meg, hogy meztelenül nehogy meglássátok egymást?

Figyelt kérdés
Vagy nincs benne semmi ciki?

2012. jún. 4. 14:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én sosem pucérkodom itthon:) mindig a fürdőben öltözködöm.
2013. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor beviszem a fürdőbe a cuccaimat fürdés előtt, mondom az illetőnek, hogy elmentem fürdeni... ajtó becsuk, öltözködöm. És egyik ismerősöm sem olyan tapintatlan, hogy benyitna közben, mert ez kell, az kell, amaz kell...
2013. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kifejezetten szégyenlős, de senkit nem hozok kellemetlen helyzetbe...

A fürdőben öltözöm át (nálunk nem megoldható a másik szoba, mert nincs rajta ajtó--2 személyre vagyuk berendezkedve)

Emelett engem sem zavar, nem bámulok, mert hozzászoktam az ilyen helyzetekhez.

9,5 évet voltam koleszos, ebből 4 évet koedukált koliban és 6 hónapot koedukált fürdő/ Wc-s koliban.

simán megoldottuk, sosem láttam ellenkező nemű pucér feneket sem:)

Amúgy szoktam meztelenkedni, még megtehetjük, ha nincs vendég bugyi -top-on kivül nincsen rajtam más, télen nyáron fullasztó meleg a panel...


Másrészt ha nem görcsölsz rajta h "jujj nehogy meglásson" akkor nem is fog, de ha esetlenkedsz a törölközővel óhatatlanul odanéz , hogy mit bénázol:D

2013. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem zavartatom magam.
2013. júl. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!