Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom?

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekkori fiú barátom,akivel nem tarthatom a kapcsolatot,mert megtiltOtta.Az indok az,hogy utálja,pedig meg egyszer sem találkozott vele.Messze lakunk,találkozni amúgy sem tudnék vele,de még azt sem engedi meg párom,hogy szülinapján felköszöntsem,vagy megkérdezzem tőle e-mailben hogy mi van vele.Azt mondta,ha merek neki írni,akkor költözzek is el és ennyi volt.Szerintetek ez normális?Mit kéne tennem?

2012. máj. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lelépnék, ez már beteges!!nem a rabja, hanem a párja vagy ne tiltson csak semmit..
2012. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Szépen cserben hagytál egy gyerekkori barátot egy önértékelési zavarog idióta miatt. Aztán majd ha egyszer nem úgy ugrálsz, ahogy fütyül, és szépen megszabadul tőled (a kedves párod), akkor már NEM LESZ EGYETLEN BARÁTOD SEM, aki vígasztaljon.
2012. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenned? Ráírni a barátodra. :) Barát kevés, párod lehet ezer.
2012. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem enged???Ki Ő, a börtönőröd?

Ez nem párkapcsolat. Nekem is van fiúbarátom, de szokott hozzánk jönni és a párommal együtt szívesen fogadjuk.

Amit írsz azt nem tudom felfogni.

23N

2012. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kellene költöznöd, utána pedig közölnöd az örömhírt a barátoddal, hogy megszűnt a rabságod, ismét szabad ember vagy, szabad akarattal.
2012. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj. De okos itt mindenki. De ha azt a kérdést tetted volna fel, h létezik-e fiú lány barátság mindenki azt mondaná, hogy nem, abból előbb utóbb szex lesz.


Nekem is volt csaj barátom, de a barátnőm szép lassan tönkretette a kapcsolatot. Tudod, eleinte semmi, aztán lassan kezdte értésemre adni h ez neki tulajdonképpen rosszul esik, aztán meg már amit lehetett bevetette. Vele is nagyon ellenséges lett.


Amit tenned kéne az az, hogy megmondod a barátodnak h ha fenyeget, akkor elhúzol magadtól is. Mert az oké h féltékeny de h itt fenyegetőzik az már fasság.

2012. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Szeret, de betegesen féltékeny. Neki meg miért kell tudni mindenről ? Legyenek titkaid !
2012. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!