Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te minden vendéget ismertél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te minden vendéget ismertél a lagzidon?

Figyelt kérdés
A Vőlegényem külföldi, a meghívottak fele az ő részéről jön, én azonban nem ismerek mindenkit, csak pár barátját és a szüleit.

2012. máj. 10. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is hasonlóképp voltam, nekem a feleségem külföldi, igaz aránylag szűkebb körben tartottuk, de néhány rokonát ott láttam először (és párat utoljára). Persze azért tudtam, hogy ki kicsoda, de néhányukat akkor láttam először.
2012. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
miután az én eskuvôm... ja, bocsi 1 embert nem, ô párom nagynénjének a férje, aki vagy elvonon van, vagy válofélben vannak. bár lehet, h ô el sem jôn.
2012. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is így volt. Csak mi külföldön tartottuk az esküvőt. A párom a szüleimen és a nővéreméken kívül senkit sem ismert és a családja/barátai sem.

Végül jól sült el az egész, azóta is sűrűn jönnek a rokonok hozzánk látogatóba. A barátok meg minden nyáron 1 hónapot itt töltenek velünk és az itteni barátainkkal.

2012. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi is külföldön tartjuk az esküvőt, de a Kedvesem minden meghívottat ismer személyesen, hiszen az én családom kicsi, és rengetegszer járt Magyarországon. Neki viszont rengeteg unokatestvére van (nekem egy sincs) , távoli barátai stb.
2012. máj. 10. 15:15
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én egy családot nem ismertem csak, apósom legjobb haverját meg a feleségét, lányukat és a lány pasiját. Férjem gyerekkorában többször is találkozott velük, de már évek óta nem, após ragaszkodott gondolom a meghíváshoz...hogy legyen társasága. Ő az a típus, aki a lagzin majdnem végig kint dohányzott a haverral a teraszon, meg röhögött és ennyi. Magyarán neki kellett társaságnak a legjobb haverja. Egyébként aranyos családnak tűntek, meg most az a 4 plusz fő nem oszt-nem szoroz, de azért több embert nem hívtam volna meg azért, hogy legyen aki apóssal kint bagózik meg röhögcsél hogy ne unatkozzon...
2012. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én mindenkit ismertem:)

Nagyon kicsi esküvőnk voltvacsorával, mert már volt egy 1 éves fiunk és 12 hetes terhes voltam a másodikkal,nem akartunk nagy lagzit.

Összesen 20an voltunk. A férjem anyja mondjuk kardoskodott, hogy ezt a szegrőlvégről rokon illetőt is hívjuk meg, mert úgy illik,meg anyámék is mondták, hogy hadd legyen meg anyós akarata,de mondtuk, hogy nem. Ha 4 év alatt nem találtak arra időt, hogy bemutassanak neki,akkor az esküvőre se jöjjön, ahová kifejezetten csak a legközelebbi barátokat és családtagokat hívtuk.

2012. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesz a páromnak pár munkatársa akiknek a családjával még nem találkoztam, de amúgy mindenkit.
2012. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hányadik válaszoló jól leírta a lényeget: ha x év alatt nem akart valakit megismerni az illető rokon, akkor az esküvőn sincs helye. Szerintem. Pontosan emiatt nem értettem én sem, miért kell após haverját meghívni, ha 8 év alatt EGYSZER SEM mutatott be neki senki.
2012. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mi még csak 2 éve vagyunk együtt, és a Kedvesem rokonai nem ugyanabban az országban élnek, ahol mi. Szóval annyira nem könnyű összehozni a családot, az esküvő lesz az egyetlen alkalom :D

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment tőlem a zöld kéz!

2012. máj. 10. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyobb esküvőn nem ismer mindenkit az ifjúpár. Én is voltam esküvőn , de nem tudtam kik házasodnak, tehát így ők sem ismertek engem. Fél éve voltam együtt a párommal, ő neki a nagymamája tartotta a kapcsolatot egy másik nagyival, akinek az unokjá esküvője volt. Szóval lövésem sem volt kik voltak azok :D
2012. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!