Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az unokanővéremm...

Mit csináljak az unokanővéremmel? Csúnya dolog de egy kicsit irigy vagyok rá.

Figyelt kérdés

Még életében nem kellett megdolgoznia semmiért, 24 évesen egy munkahelye se volt még. Mégis mindent megkap a szüleitől, ha kell akkor addig duzzog, amíg nem kap egy ötezrest a zsebébe. Amúgy eléggé vásárlás és pláza mániás és ha emiatt megszólják akkor akár az áruház közepén nekiáll hisztizni, úgy hogy vigyázni kell vele.

Nekem most épp nincs munkahelyem és mindig az orrom alá dugja hogy mit kap az apjától és kérdezgeti hogy miket vennék ha lenne pénzem. És ez rosszul esik és hiába mondom neki, nem érdekli.

Nincs képem kérni a szüleimtől hogy én is vásárolhassak mint ő, meg hát én 16 éves korom óta igyekszem úgy megkeresni a ruhákra meg egyéb kívánságaimra valót, hogy ne kelljen őket terhelnem.

Csak most nincs munka, nincs lóvé :( És hiába csúnya érzés, egy kicsit irigylem az uncsitesómat :( És nem segít hogy még piszkálódik is. Minden nap beszélek vele, úgy hogy még "kipihenni" sem tudom.


2012. jún. 4. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Inkább az uncsid irigykedik rád, azért viselkedik igy.Egy kicsit tartsd távol magadtól!
2012. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :) Igyekszem nem gondolni ilyen rosszra, meg hát a szüleim úgy is tanítottak hogy becsüljem meg amim van, csak ezek a rossz érzések előjönnek amikor beszélek vele.

Igyekszem munkát találni, csak még elküldtek mindenhonnan...

2012. jún. 4. 17:06
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
A sokadik eset után, rokonság, jófejség, stb. ellenére is levágnám a telefont. Plusz letiltanám, hogy ne is lássam ha hív. Nagyon ritkán szakítok meg valakivel ennyire kapcsolatot (értsd: életemben 1 ember), de vele simán megtenném.
2012. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Megmondtad neki, hogy átlátsz rajta, ő meg azt felelte "nem baj"?! Miért beszélsz vele egyáltalán? De most komolyan... Vagy ne vedd fel neki a telefont, vagy mondd azt, hogy nincs kedved beszélni és egyből le is teszed a telefont. Ha ő maga bevallja, hogy szeret téged bántani, akkor miért foglalkozol vele? Ne tedd! Egyébként pedig ne legyél irigy egy ilyen emberre. Te sokkal jobb vagy nála!
2012. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
utolsónál a pont:))
2012. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!