Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindjárt megőrülök attól,...

Mindjárt megőrülök attól, hogy folyton csak egyedül vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 éves csaj vagyok, itthon élek, most épp a családból senki nincs itthon, a nővéreim már elköltöztek, barátaim nincsenek, beteg vagyok, szar kedvem van, beszélni akarok valakivel de bárhogy is kotorászok a fejemben, nincs senki akivel beszélhetnék. (Hozzám közel álló emberből 2 van, de ők most nem "elérhetőek"
2012. jún. 4. 18:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

takaríts, szépítgesd a kertet, ültess növényeket.

ha nincs melód, a nyár remek alkalom arra, hogy sokat sportolj, kertészkedj, olvass, napozz.


az a baj, hogy sok ember azért boldogtalan, mert olyan jó dolga van, h észre sem veszi. rázd fel magad, ne pazarold el életed legjobb időszakát az önsajnálatra, mert 40 évesen krvára bánni fogod!

2012. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó dolgom van, de néha azért vágyom a társaságra, szerintem ez még nem akkora bűn... :/
2012. jún. 5. 09:06
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk vonszold ki a segged emberek közé.
2012. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szèpen beszèlj a kèrdezövel,utolsò,lègyszìves!èn megèrtelek,szitu ugyanez.én el szoktam menni bizajozni.22l
2012. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!