Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így? Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Azt hiszem megőrülök ha ezen egyedül kell átmennem.

Figyelt kérdés
Néha olyan jó lenne ha ott lenne velem a párom, mikor épp mélyponton vagyok, de ő folyton csak dolgozik vagy a szüleinél van. Mit tegyek mert azt hiszem, szétrobbanok belülről..?
2010. máj. 27. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha elég idősek vagytok, akkor a megoldás az összeköltözés.


L/24

2010. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Foss a tenyeredbe és jól b*szd pofán vele jóságosan tisztességesen!


Babi néni

2010. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19,L 21F. Az összeköltözés lehetetlen még, nincs elég pénzünk és külön városban tanulunk.. Ha pedig látjuk is egymást, néha ilyen helyzetek alakulnak ki mint most.. De ez eléggé ritkán fordul elő. Csak a baj, hogy ezen mindig átsiklunk mintha nem is történt volna semmi, de nekem fáj..Hogy soha nem hallgatnak meg és nem beszélgethetek a párommal, mert neki ez meg az a dolga.. De bezzeg forditva már más a helyzet,,
2010. máj. 27. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán egy olyas valakit kellene keresned aki tényleg a párod lehetne. Tudom nem ez a ideális válasz, de így mi értelme a kapcsolatnak, ha mikor kellene a másik lelki támasznak, akkor sosincs ott?
2010. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az már baj, ha nem akar meghallgatni, te pedig meghallgatod őt. Mondtad már neki, hogy neked ez mennyire rosszul esik? Lehet, hogy fel sem fogja, hogy mennyire komoly a dolog. Ha meg már mondtad és nem érdekli akkor gondolkodj el, hogy szükséged van e egy ilyen barátra.
2010. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A baj az hogy nincs időnk egymásra, pedig tudom jól mindketten szeretjük egymást. Ha van időnk nem iylenek vagyunk egymásaal ő mindig meghallgat és kedves velem, de nincs időnk és ezzel ő nem tud mit tenni. Neki is hiányzom. Mit tehetnénk?
2010. máj. 27. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés. Nekem is volt távkapcsolatom, nekünk se volt sok időnk egymásra, csak iskola szünetekben, viszont azokat mindig együtt töltöttük. Meddig jártok még suliba? Amíg megvan a távolság, sajnos ez maradni fog, a távkapcsolat ezzel jár. Mi sokat beszéltünk telefonon, vagy neten, ott végülis meg tudtuk beszélni a gondokat.
2010. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek. Viszont most amit elmondok, arra köszönöm nem kellenek a modortalan kommentek. Mi megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolatban éljünk, amíg nincs esély összeköltözésre. Mindenki csinálja a maga dolgát, azzal beszélgetsz, akivel akarsz, azzal vigasztalódsz akivel akarsz. Ez nem azt jelenti, hogy félrek*runk, hanem hogy nincs féltékenykedés, mikor valakivel közelebbi viszonyba kerülünk, és vele beszéljük meg a fontosabb dolgokat. Viszont a telefonos kommunikáció nagyon fontos szerintem. Elég erősnek kell lenni, míg a nehezebb időszakon átmentek. Ha ez nem megy, akkor tényleg nem értem mit keresel mellette. És ezért nem hibáztathatod,ebben a szituban tényleg nincs hibás. Barátkozz sokat, és "sajnos" a barátaiddal kell lenned a mélypontjaidon. :( Csak ez az egy kiút létezik! És mindig bízz, a jövőtökre gondolj, ne arra, hogy most milyen rossz. Szedd össze magad, légy erős addig, mélylélegzet (mint a foghúzásnál) és hidd el sokkal jobb lesz. Csak légyszi ne csüggedj, hanem nézd a jövőt!! Tudod: csak pozitivan!! :)) Sok sikert!
2010. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!