Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy törpenyuszit, és...

Kaptam egy törpenyuszit, és nem tudom mi van velem, de féltékeny vagyok anyukámra amikor ő foglalkozik vele. Mit tehetnék? Tovább lenn

Figyelt kérdés
anyukám háztartást vezet úgyhogy egész nap otthon van, és folyamatosan tud vele foglalkozni,meg látszik rajta ,hogy ért az állatokhoz és gyorsan megkedvelteti velük magát.És ezt a nyuszit én kaptam azt szeretném,hoyg hozzám kötődjön, engem szeressen a legjobban, de sajnos csomószor suliba vagyok,és így nincs annyi időm, meg én kevésbé értek hozzájuk, mert ez amolyan "anyasági" ösztön ahogy anyukám szereti, és én is ezt szeretném elérni, meg azt ,hogy ne legyek rá féltékeny amikor ő foglalkozik vele. Mit tegyek? 20/L

2012. jún. 4. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9 +z Amúgy igen,tedd ezt.
2012. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!