Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek párom hangulatvált...

Mit kezdjek párom hangulatváltozásaival?

Figyelt kérdés

Már egyre rosszabbul viselem, hogy valami nem tetszik neki, valamit nem úgy tervezett el ahogy én szeretném, és nem az történik , hogy elmondja, megbeszéljük...Hanem egyszer csak azt veszem észre, hogy rossz kedve lett, bunkózik velem, láthatóan van valami baja, de hiába kérdezgetem, hogy mi történt nem mondja el! (Általában ha nem tetszik neki valami, azt nem egyből mondja, nem egyből érzékelteti hanem később...nekem pedig ötletem sincs, hogy épp miért "sértődött" meg, mi nem tetszhetett neki!)

Kérem, hogy árulja már el mi a problémája, veszekszem vele...akkor mintha magában lerendezné az egészet és úgy csinál mintha nem történt volna semmi. (Persze ezalatt nekem elrontotta a kedvemet, felidegesített a hülyeségével és azzal hogy még azt sem képes elmondani, ha valami baja van!)

Hozzáteszem ő a férfi és 28 éves.

Mit gondoltok erről? Hogy kellene reagálnom? (Mert láthatóan én rosszul kezelem ezt a helyzetet!)


2012. jún. 4. 22:56
 1/5 anonim válasza:
Nem tudok segíteni, de hasonló cipőben járok, bár az én barátom "csak" 24 éves, de ugyanez a szitu. Mi távkapcsolatban élünk most, így abból tudom meg, hogy valami baja van, hogy napokig nem beszél velem. Nem tudom, mióta vagytok együtt? Amikor együtt éltünk, nekem az vált be, hogy hagyom békén lenyugodni, és amit mondasz, hogy magában lerendezi. Én azt mondom, örülj neki, és ne hánytorgasd fel, mi volt a baja. Tudom milyen, mikor te már sík ideg vagy miatta, de a férfiak totál másképp vélekednek erről, utálnak lelkizni, úgy gondolják ők önállóan megoldják a problémát és te ne szólj bele. Persze az más kérdés, hogy rajtad töltik ki a dühüket..:)
2012. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudsz mit tenni.

De nagyon sok férfi csinálja ezt. ŐŐ, ezt szokták ők hisztinek hívni?! :D



Nem ismerem a kapcsolat mélységét és idejét, de nyíltan rákérdeznék, hogy mi baja van. Úgy veszem ki, hogy nem ez az első eset, szóval, még közölném is vele, hogy ez így hosszú távon nem működik.

Nekem is volt dolgom ilyennel, nagyon sajnálom, hogy akkor ezt eltűrtem. Nem szabad.

2012. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat. Több mint 2 éve együtt. Eddig nem zavart különösebben, (megpróbáltam nem foglalkozni vele) de most hogy összeköltöztünk és egyre többször szembesülök a "hisztikkel" egyre nehezebben viselem!
2012. jún. 4. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Szakíts vele. Az ilyen mindig ilyen marad.
2012. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Off: Páromnak felolvastam a kérdésed ès megkérdezte,hogy èn írtam-e ki?Csöppet magára ismert a drágám :D



Amúgy szerintem minden pasi ilyen.Ki jobban, ki kevésbé.Sok-sok türelemmel lehet javítani a helyzeten.Legalábbis nekem sikerült. :)

2012. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!