Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet megcsalásra utaló jel?

Ez lehet megcsalásra utaló jel?

Figyelt kérdés
Párom jár edzőterembe és nálunk ez bevált szokás a kezdetektől, hogy kiszedem a hátizsákjából a cuccát, mikor mosom. Ez most is így volt és a leghátsó cipzárosból egy fehér szatyorral együtt egy óvszert halásztam ki... Én már évek óta tablettázom, szóval nem tudom, hogy keveredhetett oda, vagyis van egy sejtésem, amiben remélem, hogy nem erősítetek meg... Sosem szoktam kutatni, de ezután erőt vettem magamon és legnagyobb félelmemben beléptem a facebookjába, de az üzijei között semmit nem találtam. Szerintetek lehet valakije?
2012. jún. 5. 17:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapján neked van igazad: itt valami sántít.
2012. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem erre te is tudod a választ, megerősítés sem kell. Ha te gyógyszert szedsz, akkor miért hordana magánál óvszert? Csakis azért, hogyha megcsal. Szerintem a konditeremben van valakije. Nem hiszem, hogy a haverjának vette. Esetleg kérdezz rá, ha te szoktad kiszedni a cuccait, akkor nem mondhatja, hogy kutakodtál. Mond meg neki, hogy találtál nála valamit, amire szeretnél magyarázatot kapni. Nem kerülheti el a választ, nem mondhatja, hogy csak úgy hobbiból van nála.
2012. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy csak valamelyik haver volt "vicces", kérdezz rá a férjedre. Annyira ugyanis nem lehet hülye, hogy ha tudja, hogy te pakolod ki a táskát, akkor meg fogo találni.


Nekem sokkal inkább gond, hogy ennyire nem tudsz megbizni benne.

2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy használta-e? Pl ha dobozban van, akkor megnézed hány darabos, és ha hiányzik akkor cumi
2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%

szia!

az óvszerek ha kicsit is vett 3 db-os.akkor hol a többi?

szerintem ne kérdezz rá,mert azt fogja mondani biztpos valamelyik haverja tette bele.

inkább figyelgesd...

2012. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Esélyes, hogy másik nő van a dologban :/
2012. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%

én nem bírnám ki h ne kérdezzem meg, ha eléggé ismered le kell tudnod szűrni a reakciójából, h igazat mond-e

remélem nem lesz igazunk, de gyanús

2012. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

ha csak 1 db, akkor kaphatta is

én már számtalanszor kaptam "reklámként", vagy valamilyen világnapon, stb...

de ha aggaszt a dolog, és esélyesnek tartod a rosszabb verziót, akkor kérdezz rá

2012. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Reklámként ilyen kartonpapír dobozkában-inkább borítékban- adnak egy darabot..
2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%
sztem valami kamut fog kitalalni!!majd ird meg mit mondott!
2012. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!