Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet megcsalásra utaló jel?

Ez lehet megcsalásra utaló jel?

Figyelt kérdés
Párom jár edzőterembe és nálunk ez bevált szokás a kezdetektől, hogy kiszedem a hátizsákjából a cuccát, mikor mosom. Ez most is így volt és a leghátsó cipzárosból egy fehér szatyorral együtt egy óvszert halásztam ki... Én már évek óta tablettázom, szóval nem tudom, hogy keveredhetett oda, vagyis van egy sejtésem, amiben remélem, hogy nem erősítetek meg... Sosem szoktam kutatni, de ezután erőt vettem magamon és legnagyobb félelmemben beléptem a facebookjába, de az üzijei között semmit nem találtam. Szerintetek lehet valakije?
2012. jún. 5. 17:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Beszélj vele Kérdező! Valóban felesleges hogy kínzod magad. És ahogy írtad ő is látja rajtad hogy gond van. Ilyet nem lehet eltitkolni, szóval előbb-utóbb kihúzza majd belőled. Akkor meg inkább te magadtól állj oda. Jobb később mint soha! Majd írd meg mi volt, szurkolok hogy ártatlan tréfa legyen!
2012. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a válaszom???? Mindegy, leírom mégegyszer. Tehát felesleges ámítanod magad, a legcélszerűbb ha rákérdezel. Már rég meg kellett volna tenned, másképp úgysem derül ki. S figyeld a reakcióit az mindent elárul.
2012. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Na beszéltem vele. Hát... Egyszer hagytunk egy kis szünetet magunknak és akkor leálltam az antibébivel és kibékültünk, akkor vett óvszert és boltból jött haza (azzal a táskával jár boltba is, abba hozza haza a cuccot) és mondta, hogy emlékezzek, hogy akkor onnan vett ki egy darabot, mikor együtt voltunk... És tényleg mikor mondta akkor ugrott be, hogy tényleg így volt... Hát ... Hülye egy sztori az biztos. :/ Eddig azért nem vehettem észre, mert mindig az első cipzárosba pakol mindent, most néztem bele először a hátsóba.
2012. jún. 7. 10:41
 34/39 anonim ***** válasza:
31%
jó duma :))
2012. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
52%
azt azért megnézném-ha még megvan a gumi-h mikori rajta a dátum,mert ha későbbi mint a kis szünet...
2012. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
30%
Most saját magadnak meséled be, hogy igaza van..
2012. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz a sok buta válasszal.Választ adott és ez a lényeg!és ami nagyon lényeges hogy valóban tartottál szünetet és akkor vette.Tehát ártatlan!! :) ennek nagyon örülök.írtam korábban is,és azóta figyeltem a fejleményeket.mostmár megnyugodhatsz! :)))
2012. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
27%
És a rajta lévő dátum is egyezett a Te szüneteddel?
2012. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
61%
Ti mégis milyen dátumról beszéltek? Abból hogy van rajta egy dátum, nem derül ki hogy mikor vette a párja... Egy gyártási és egy lejárati dátum van rajta. Nem kell egyeznie az ő szünetével, ebből nem derül ki semmi.
2012. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!