Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet megcsalásra utaló jel?

Ez lehet megcsalásra utaló jel?

Figyelt kérdés
Párom jár edzőterembe és nálunk ez bevált szokás a kezdetektől, hogy kiszedem a hátizsákjából a cuccát, mikor mosom. Ez most is így volt és a leghátsó cipzárosból egy fehér szatyorral együtt egy óvszert halásztam ki... Én már évek óta tablettázom, szóval nem tudom, hogy keveredhetett oda, vagyis van egy sejtésem, amiben remélem, hogy nem erősítetek meg... Sosem szoktam kutatni, de ezután erőt vettem magamon és legnagyobb félelmemben beléptem a facebookjába, de az üzijei között semmit nem találtam. Szerintetek lehet valakije?
2012. jún. 5. 17:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%
kérdezz rá, de azon kívül hogy mit mond, azt figyeld nagyon , ahogyan mondja.
2012. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom , az előtte szólókhoz
2012. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja és szerintem ne add az ötleteket a szájába .

Várd meg amíg Ő mossa ki magát és az alapján dönts, ne mond azt - csak nem a metró bejáratnál kaptad reklám termékként ??

2012. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%
A két utolsó válaszoló és a harmadik jól mondja!!!márpedig:az én páromék is csináltak olyat hogy női bugyit tettek a barátjuk táskájába csak úgy!!aztán persze elmondták.nem volt belőle baj.lehet a párod is így járt.DE!!!!!!!!!!!ha rákérdezel figyeld a mozdulatait válasz közben.mert ha nem néz a szemedbe míg válaszol,vagy feltűnően elkezd piszkálni valamit,akkor sajna hazudik.majd írd már meg mi volt légyszi.már engem is érdekelne nagyon.szorítok hogy csak játék legyen.
2012. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Állj szépen elé, és mutasd meg neki az óvszert (ez a legjobb, mert ha látja a bizonyítékot a kezedben, ha vaj van a fején a legapróbb rezzenéssel elárulja magát).

Mondd meg hogy mosásnál találtad, mégis hol szerezte?

Ha csak nem túl őszinte, fog zagyválni mindent.

Őt figyeld, a reakcióit, ha ideges, izzad, kapkod az nem jó jel.

Biztos láttál már pár nyomozós filmet :)

2012. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát most kicsit magam alatt vagyok. Kondi terembe nincs senkije, mindig hív, hogy menjek vele. Amúgy ha számít valamit, akkor 1 db durex óvszer volt. Arra gondoltam, hogy ilyet használtunk, mikor egyszer abba hagyta m a fogamzásgátlót, lehet onnan maradt. Hát nem tudom. Remélem nem igazolódik be a gyanú. Majd megírom mi volt, bár lehet nem jókedvemben... :D
2012. jún. 5. 18:02
 17/39 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg tőle! Ilyen k*rva egyszerű!
2012. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Remélem hogy csak valami durva tréfa van a dologban... Egyébként, ahogy írtad hogy ilyet használtatok, lehet hogy maradt, viszont valóban a megcsalást tervezte és nem jött neki össze, így a táskájában maradt. De többet fogunk tudni ha rákérdezel. Szurkolok hogy ne megcsalás legyen a dologban. :-(
2012. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül, nálam is van egy doboz óvszer lassan fél éve, pedig már kapcsolatunk elejétől bogyót szed barátnőm. Csak egyszer úgy alakult, hogy egy hétig nem szedhette, akkor vettünk mindketten. Az övé elfogyott, az enyém nem.

Persze az ördög soha sem alszik.

2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én is találtam már a férjem nadrágjában és ugyanolyan okból maradt nála, mint amit Rensis írt. Fél órát gondolkoztam, mire beugrott, hogy a kocsiban volt az ő adagja és amikor takarította, zsebre vágta, aztán elfelejtette.
2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!