Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek vagy nem?

Ti elmennétek vagy nem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy unokatesomnak a ballagása lesz de én már elköltöztem otthonról 160km-re viszont a ballagásra meghivtak igazából nekem se és a páromnak sincs nagyon kedve elmenni meg persze pénzbe se min d1 nem csak az utazás hanem ajándék szempontjából is...De viszont ök is mindig ott voltak az én és a hugom ballagásán is persze nekik nem kellett ezért semennyit utazni meg stb...Ti mit tennétek?
2012. jún. 5. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

de ha gondolom unokatesód akkor a családodból valaki még csak megy nem? Autóval?

Busszal vagy vonattal nem hiszem hogy lemennék,sőt biztos hogy nem bevallom őszintén,de autóval ha valaki levisz(nincs jogsim) akkor igen lemennék!

2012. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
160 km sok...biztos megértik majd, hogy nem mész el
2012. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz, ne menj, nyugodtan hivatkozz a távolságra, biztos megértik. Azért küld neki egy amolyan díszes üdvözlő lapot, szokott ilyen lenni a papír boltokban, pár száz Ft, és gondoltál rá, felköszöntötted...
2012. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Némi készpénzt feladnék a nevére, és elnézést kérnék, hogy nem tudok jelen lenni a ballagásán. Ennyi, és meg van oldva.
2012. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"küldj neki"...akart lenni
2012. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ők is ott voltak a tiéden ezért illene neked is ott lenned. Bár ez a 160 km távolság tényleg sok és ha nincs rá mód hogy lemenjetek autóval csak tömegközlekedéssel és ha az sem teljesen megoldható biztos megfogják érteni a dolgot. Én is azt mondom mint az előttem szólóak plusz tényleg küldjél neki valami üdvözlő lapot hogy lássák a szándékodat.
2012. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csak én költöztem el a családból tehát mindenki helyben van...igy nem tudok elmenni csak buszzal utánna vonattal...jogsi meg auto nekünk sincs:(
2012. jún. 5. 17:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az üdvüzlő lapos ötlet jo és majd küldök neki:)
2012. jún. 5. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!