Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek így nyaralni?

Elmennétek így nyaralni?

Figyelt kérdés
Idén férjem családjával mennénk nyaralni, viszont ők csak apartmanba szeretnének menni, úgy, hogy mi főzünk magunknak. Viszont (ismerve őket) ez azt jelenti, hogy minden nap nekem kéne főznöm-mosogatnom a 6 emberre, amihez nem sok kedvem van a nyaralás alatt. Szerintetek mit csináljak?
2012. máj. 24. 08:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg értelmes feénőtt ember vagy, fogod magad, ezt elmondod a férjednek. Ha nagyon anyuci kisfia, akkor csak hogy nem szeretnél nagycsaládos nyaralásra menni.

Az nem nyaralás, hogy 5 ember cselédje leszel.

2012. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy menj el és ne te főzz. Ilyen egyszerű. Ha másoknak nagyon kell a kaja, majd megfőzik ők maguk.
2012. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
6-an lesztek, be kell osztani minden napra, ki főz, ki mosogat. egyik nap meg elmentek étterembe. ha a szerda rád esik, a hét többi napján a konyhába se menj be! ha hisztizik a soros, mondd meg, mindenkire egy nap jut. ha nem akar főzni, akkor menjetek aznap is étterembe, és ő fizet. :)
2012. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
27%
Elmennék nyaralni. Nem lógnék ki a sorból, azt tenném, amit ők.
2012. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne főznöd 6 emberre? Nem értem. Főzz a saját családodra a többiekhez semmi közöd, oldják meg.
2012. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Apartmanba nem mennék.


Nem azért megyek nyaralni, hogy főzzek, vagy cselédkedjek másnak, hanem, hogy pihenjek és kikapcsolódjak.

2012. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, milyen a kapcsolat, és hogy a munkamegosztás hogy menne....mert ha te főzöl, megbeszélhetitek, hogy mosogassak ők :) Meg terítsenek, aprítsák fel a hozzávalókat, stb., A főzés a legkellmesebb házimunka ezek közül :)
2012. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, de biztosan nem mártírkodnék. Szépen elrikkantanám magam reggel, hogy "ma én főzök és mosogatok, holnap melyikőtök teszi ugyanezt?"
2012. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
26%
Ha ők hívtak meg téged, akkor az a minimum, hogy segítesz a házimunkában. Ha közösen fizetitek, akkor osszátok be a munkát! Egyébként én elmennék, örülnék, hogy legalább ilyen nyaralásra futja (soha életemben nem nyaraltam, mert nem volt pénzünk nyaralásra).
2012. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%

Mi is apartmant veszünk ki,de kajálni strandon szoktunk vagy ahol épp megéhezünk,főzzön akinek 6 anyja van...


menj el,de ne főzz,ha megéhezel,eszel a férjeddel a legközelebbi étteremben

2012. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!