Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmennétek?

Mit csináljak? Elmennétek?

Figyelt kérdés

Erre az álláshirdetésre jelentkeztem:


[link]


Ami idáig szép is, csak az előbb felhívott a nő tőlük és behívott, és tisztára "beszívott" hangja volt, megegyeztünk egy időpontban, és utána még variált kettővel hogy ha mégsem jó akkor ott van ez és ez. És a címet sem akarta először megmondani.

Mit csináljak? Elmenjek az interjúra? Az első nagy állásomat keresem.


2012. márc. 1. 10:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Először (még ha kevesebb pénzért is adott esetben) egy neves pénzintézethez mennék el dolgozni, mint egy háttér nélküli "tanácsadó" céghez.
2012. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.
2012. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én szerintem óvatosan, de elmennék, de szerintem nem ez lesz életed első nagy állása..... ez a hirdetésből és a nőből is látszik, itt valami sántít...
2012. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elég ijesztő volt, mert nemigen reagált arra amit mondtam. Beütöttem a keresőbe és volt egy fórum ami kitárgyalta ezt a céget de megszüntették így nem tudom elolvasni. Mi legyen? :S
2012. márc. 1. 10:57
 5/14 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk - ezek szerint annyi különbséggel, hogy én már túl tudhatom magam egy-két mézes-mázos hirdetésen, amik oda vezetnek, hogy szinte szabadulóművésznek kell lenni az "interjún", hogy le tudjak lépni...

Szóval saját tapasztalataimból kiindulva én már nem bízok az ilyenekben, így el se mennék - főleg a körülmények tekintetében.

De persze a remény hal meg utoljára, szóval ha elmész, akkor sok sikert!

2012. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Elmész, és nem azt fogják kínálni, mint amire ezek alapján számítanál. Eléggé, homályos, és a nő, akivel beszéltél, elmondásod szerint ő is össze-vissza hablatyolt. Én nem rabolnám a saját időmet ezzel. De ha mégis elmész, kérlek írd meg, hogy mi volt.
2012. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit olvastam a cégről: nagy múltú, több országban is jelen van és nincs fekete listán. Viszont az elmúlt fél évben rengeteg állást hirdettet meg, ez adhat okot aggodalomra. Lehet, h csak a nő egy idióta, bár a hirdetés túlzottan is mézes-mázos. Egy próbát megér, max tapasztalat gyanánt. Sok sikert.
2012. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló hirdetésre már csak kíváncsiságból de elmentem.

Engem annak idején ez a mondat fogott meg.(nem házalós,ügynöki munka) Mivel ezt leírták,és a kíváncsiság is hajtott így a megbeszélt időpontban ott voltam.

Na jött a hideg zuhany.Az irodában egy fiatalember mellé tettek aki kérte kövessem.Azt hittem most elkísér abba az irodába ahol majd dolgozni fogok.Hát nem így lett.Kiderült,hogy igenis házalós,ügynöki meló,ahol a"pénzügyi" dolgokért nekem kellett volna kilincselni.Köpni-nyelni nem tudtam.Először szégyelltem azt mondani,hogy én nem ügynöki melóra jelentkeztem,és nem akarok bemenni minden üzletbe,gyárba vagy akárhová,hogy onnan 2 perc után kidobjanak.1 órán keresztül csendben követtem,de belülről egyre idegesebb lettem.Amikor a srác elkezdte mesélni,hogy a főnöke havi 1 milliót is keres,na innentől kezdve jöttek az én "szemtelen kérdéseim"

Pl: megkérdeztem tőle,hogyha a főnöke havi 1 millát keres akkor miért BKV busszal közlekedik? Vagy miért lakik negyed magával egy albérletben egy kis szobában.Végül rákérdeztem,hogy minden hiszékeny embert azzal hülyítenek,hogy ez nem ügynöki meló??A srácot kiverte a víz,és ott pampogott nekem,hogy "EZ NEM HÁZALÓS,ÜGYNÖKI MELÓ" Na itt durrant el az agyam,és az utca közepén mondtam neki,hogy ha ez nem házalós akkor menjen kezeltesse magát,mert akkor nála hiányzik valami.Majd hozzátettem,hogy,velem egy idegen kis senki ne ordibáljon,mert ha én is elkezdek akkor nem áll meg a lábán.Ott is hagytam őket,és hivatalosan is panaszt tettem az irodájukban,hogy megtévesztik,becsapják a munkára jelentkezőket.Másnap a hirdetésükben már nem szerepelt a "nem ügynöki,házalós munka" mondat.


Kedves kérdező:

-én kíváncsiságból megint elmennék,de tapasztalatból mondom,hogy ahol ez a mondat szerepel,ott tuti az a munka is van..

2012. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, ha elmész azzal még nem veszíthetsz semmit.


Én biztos elmennék megnézni, ki tudja, pedig én is jártam már úgy, hogy az "állásinterjún" kb 3 perc után közöltem, hogy én nem ezért jöttem, nincs rá szükségem, és nincs is ere időm, viszlát! Egy kicsit néznek, mintha nem értenék, de úgyis értik, egyikünk sem hülye.


Ha nem tetszik, felállsz és eljössz. Nem esznek meg.

2012. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!