Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen felelőtlen...

Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek a szülők?

Figyelt kérdés
Két nap leforgása alatt három gyereket láttam,akinek bekapta a bicikliküllő a kis lábát. Egyet pont elcsíptem a bolt előtt,kettővel ma találkoztam a baleseti sebészeten. A kisfiúnak úgy bedarálta,hogy a csontjáig lejött még a húsa is. Hogy enné meg a fene az ilyen anyát. 500 Ft egy pár lábvédő a biciklire.
2012. jún. 5. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet mindenre gondolni...
2012. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szegények:((

nem lehet hogy am se vesznek általába?de amúgy kéne tényleg.

2012. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem volt lábvédőm, mégsem lett bajom. Figyelni kell, sok gyerek össze vissza ugrál a biciklivel, hülyéskedik, nem vigyáz és így könnyen baja lesz.. Én normálisan próbáltam mindig közlekedni a biciklimmel, persze nekem is volt hogy elestem, nagyobbat estem, mindenkivel megeshet.
2012. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem soha nem volt lábvédőm és élek. Sőt, az én koromban nem is nagyon voltak ilyen dolgok.

22/L

2012. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én azt se tudtam, hogy van, most legalább tudom. Nekem is volt egy bicajom, ami miatt tiszta seb volt mindig a bokám, de a többitől nem.
2012. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ha csak ennyin múlik,hogy ne legyen lutri,akkor miért kell megreckírozni?
2012. jún. 5. 18:03
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Inkább nevelni kell a gyereket mint biztonsági eszközökkel körülvenni.

Nem lehet mindentől megóvni. Veszélyek mindig lesznek. De ha megfelelő a magatartása, akkor ebből nincs gond.


Én speciel azt sem tudtam, hogy van ilyen védő, pedig 2 éves korom bringázok.

2012. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, mire gondolsz. Hogy szállítják a gyereket és nem biciklisülésben és a felnőtt biciklibe akad be a lába? Igen, akkor felelőtlen. Borzasztó.
2012. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 6 éves koromban nekem is elkapta a lábamat a küllő:/ Baromira fájt:S Nem Anyu, hanem a nevelőapám hibájából történt, aki egy s*ggfej volt amúgy is. (vert minket)


Szegény gyerek. Azért nekem annyira nem volt durva, mint amit Te írsz.

2012. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszadó azt írta: "inkább nevelni kell a gyereket". Nem csak ettől függ! Én is nevelve voltam, de elfáradt a lábam és véletlen akaratlanul is leengedtem. Nem csak akkor lehet baja a gyereknek, ha "nincs nevelve".
2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!