Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen felelőtlen...

Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek a szülők?

Figyelt kérdés
Két nap leforgása alatt három gyereket láttam,akinek bekapta a bicikliküllő a kis lábát. Egyet pont elcsíptem a bolt előtt,kettővel ma találkoztam a baleseti sebészeten. A kisfiúnak úgy bedarálta,hogy a csontjáig lejött még a húsa is. Hogy enné meg a fene az ilyen anyát. 500 Ft egy pár lábvédő a biciklire.
2012. jún. 5. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem anya nem sokat vitt,de mindig elmondta az első alakalomtól,hogy tarsam szét a lában nehogy baleset történjen
2012. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is bekapta egyszer anno a lábam a bicaj. Úgy 5 éves lehettem. Apu mögött ültem egy hosszú út végén, mikor már lankadt a figyelmem. Akkor még nem voltak ilyen biztonsági dolgok. Csak zúzódásom lett és sose jutott eszembe aput hibáztatni. Mondjuk attól is függ, mekkora gyerekek voltak. Egész kicsikkel valóban felelőtlenség.
2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell ezt így felfújni, amikor sokszor a gyerek nem tud RENDESEN biciklizni.


Gyerekként nekem sem volt semmilyen védőfelszerelésem, valahol mindig volt lilafoltom, és furamód megtanultam rendesen biciklizni.

Ez az új nyavalygás, h bukosisak, meg mittomén.

Essél el, aztán megtanulod, h hogyan nem szabad tekerni. Legközelebb már óvatosabb lesz az ember.


Amúgy meg nézzétek meg Hollandiát. Ott aztán alig találsz védőszerelést. Miért?

2012. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utsó! A felnőtt viszi a hároméves gyereket a hátsó ülésen és ledarálja a lábát.Szerintem kicsit félreolvastad.
2012. jún. 12. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!