Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja le akart...

A barátom apja le akart smárolni. Persze eltoltam magamtól, de azóta nem merek vele kettesben maradni. Elmondjam a barátomnak, hogy mi történt? Tudom, hogy nagyon szereti az apját és nem akarom, hogy tönkremenjen a kapcsolatuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 21:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
mond meg neki, hogy ne erőltesse, a barátodnak pedig ne szólj, a következő esetig.
2012. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged, hogy tönkremegy-e a kapcsolatuk, ha a kedves apukát nem érdekli? Lehet, hogy a srác szereti az apját, de az apja semmibe sem veszi, őt, ha ilyenre képes.

Mondd csak el, kerüljön le a hályog a szeméről.

Bár sanszos, hogy az apja tagadni fog, és neki fog hinni...

2012. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig mondd el neki! Ha nem hiszi el, akkor meg hagyd a fenébe a srácot is, én azt gondolom. Én nem titkolnál el előre, az fix.


Egyébként máskor is közeledett már hozzád az apja? Voltak ennek a tettének előjelei? Hogy történt az eset?

2012. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez végtelenül gusztustalan kisérlet volt. Ez az ember nem tisztel sem téged, sem pedig a saját fiát. Ha a közelében maradsz, be fog próbálkozni, aztán birkózhatsz vele. Én vagy hagynám ezt a kapcsolatot, vagy soha többet nem tenném be oda a lábamat, ahol az apa él. Teljesen izolálnám magam ettől a bunkó paraszttól, aki azt hiszi, ha a fiáé leszel, egyben ő is jogot formálhat rád, vagyis az "ügy" a családban marad.
2012. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Apuci és fia a közösbe rakott téged. :D
2012. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen szólj neki.Ha szeret,előbb utóbb neked fog hinni és sajnos lehet,hogy választania kell közted és az apja között.
2012. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el, de ne menj többet oda. Egy idő után úgyis rákérdez a barátod, akkor mondd el neki. Aztán majd ő dönt, ahogy akar.
2012. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki!!De nem fog neked hinni.Ez velem is megesett 7 évnyi házasság után.És persze após mindent tagadott.még én maradtam a sza...ban!!Igaz akkor már megromlóban volt a házasságom is.így az eset után elköltöztem.Vigyázz az apjával.
2012. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
ne a srácnak mondd el, hanem az anyjának... vagy akár zsarolhatod is az öreget :D
2012. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kerüld őt,ne maradj vele kettesben soha.Az ilyenek képesek lennének megerőszakolni akár a saját fiuk párját is.Ha mégegyszer próbálkozik akkor szólj a barátodnak
2012. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!