Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja le akart...

A barátom apja le akart smárolni. Persze eltoltam magamtól, de azóta nem merek vele kettesben maradni. Elmondjam a barátomnak, hogy mi történt? Tudom, hogy nagyon szereti az apját és nem akarom, hogy tönkremenjen a kapcsolatuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem várnék a következő alkalomig, rögtön elmondanám. Az ilyenek ebből táplálkoznak, hogy az áldozat úgyse szól senkinek, hanem vár, mert úgysem hinne neki senki, meg különben se történt "baj", meg hát nem is volt olyan nagy dolog, csak kinevettetném magam, stb.


...és az ilyen mocsok persze újra lecsap...

2012. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Biztos,hogy le akart smárolni,nem egy búcsúzáskor elcsúszott véletlen szájrapuszi volt?

Amúgy szerintem anyukádnak kéne elmondanod,ő tudni fogja majd,mit kell tenni,intézzék el ezt a felnőttek egymás között.

2012. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm az eddig kommenteket. Bár az, hogy apa és fiú közösbe rakott..hát mit ne mondjak..bunkó hozzászólás volt ;) Nem, nem búcsúzáskor akart puszit adni. Kérdezte valaki, hogy hogyan történt. Nos a párom elment a boltba és a tesói pedig az uszodában voltak. Nem árt tudni, hogy a párom szülei elváltak, így hálistennek apósjelöltem csak ritkán jár haza, olyankor pedig anyósjelölt nincs otthon, csak este. Szóval ketten maradtunk. Én vacsorát csináltam a barátomnak, mert megkért rá. Drága após pedig először csak olyanokat mondott, hogy megy fürödni és megmosom-e a hátát... azt hittem (vagyis reméltem) hogy csak hülyéskedik, úgyhogy én is poénra vettem a dolgot, de még viccesen is elutasítottam. Erre ahogy elmostam az edényeket, odalépett hozzám és azt mondta, hogy nézzek a szemébe. Belenéztem, megfogta az arcom és húzta a magához fele. Hogy a félreértést elkerüljem, nem fordította el az arcom, hanem egyenesen a szám az ő szája felé tartott, mire elfordítottam a fejem és rászóltam, hogy hagyja abba. Szerencsére ezután nem sokkal megjött a párom. Úgy döntöttem, hogy ha csak még egy ujjal is hozzámér, vagy bármi hasonló történik, szólok a barátomnak, mert ez így nem lesz jó...
2012. jún. 6. 14:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Az apjának nem volt olyan fontos a kapcsolatuk, hogy ne másszon rá a fia barátnőjére. Egyoldalú kapcsolatért pedig nem kár.
2012. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Fúj, micsoda piszok féreg... :S Csodállak, hogy megőrizted a hidegvéred, én nem is tudom, mit csináltam volna... :S Hát te tudod, ha nem akarod neki elmondani, én nem várnék a következő ilyennel. Főleg, hogy ki tudja, mi történt volna, ha még egy jó ideig nem jön meg a párod? Talán erőszakoskodott is volna.

Mindenesetre többet ne maradj vele kettesben.

2012. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úú,ez tényleg durva.:S

Én azt hiszem soha többé nem mennék hozzájuk.

De tényleg,mit szólsz ahhoz a megoldáshoz,hogy anyukádnak (vagy a saját családodból olyan valakinek,akiben megbízol,és ismer téged,tudod,hogy neked hisz)meséld el?

Mert a pali tuti tagadni fog,még téged kever kellemetlen helyzetbe,a fia pedig lehet nem fog neked hinni,és te leszel a szarkeverő.

2012. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én csak most olvastam a sztorit (megdöbbentő, de sajnos sok ilyen lehet...). Be kell kamerázni a helyiséget, vagy legalábbis hangot rögzíteni, majd szándékosan előidézni a helyzetet, amikor kettesben vagytok és mindent felvenni. Bizonyíték! Mi van, ha nem ez az első eset?? Előbb "megszerezném" a bizonyítékot, majd ezt követően mondanám el a barátomnak... Ha nem hisz, hát tessék! Egyébként vigyázz Magadra! Sok elmebeteg pszichopata van, akiről nem is gondolod...
2012. júl. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!