Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 42 éves férfi azért...

Egy 42 éves férfi azért szeretne minél hamarabb gyereket mert már idősnek érzi magát?

Figyelt kérdés
A húgom 23 éves, és összejött egy 42 éves férfival. 6 hónapja vannak együtt, együtt is élnek. A férfi már 2 hónapja mondogatja hogy gyereket akar, a húgomat folyton ezzel nyaggatja, és a tesóm is egyre inkább úgy érzi jó lenne. A kora miatt szeretné ilyen rövid ismertség után?
2012. jún. 5. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Mi az hogy idős? Egy 42 éves férfi nem idős. Egy 42 éves nő már kezd idős lenni a gyerekvállaláshoz, de egy 42 éves férfi még nem idős. Jó hogy nem azt írtad, hogy vén.
2012. jún. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy nem azért akar gyereket a pasi mert idős, hanem azért mert bele esett 20 évvel fiatalabb zsenge kis pipibe, meg akarja tartani, főleg ha jól is néz ki a húgod. Itt nem a gyereken van a hangsúly, hanem a csaj megtartásán, és egy gyerekkel ez sokkal könnyebb. Egyébként eltelik 1-2 év, és akkor már csillapodik a nagy szerelem, és a pasi szépen tovább áll, jön majd a még zsengébb hús, aztán majd annak akar gyereket csinálni.
2012. jún. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
Menjetek a fenébe mindannyian.
2012. jún. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 Ez a valóság.Szerintem beszéld le a húgod a gyerekről.
2012. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"érett férfi kellett, biztos egzisztenciával, aki becsüli, tiszteli őt, aki nem olyan, mint a szemét korabeli fiúk, hanem a tenyerén hordozza"


ezt a hosszú kifejezést szokták mifelénk úgy rövidíteni, hogy "van pénze"


42 évesen még nem öreg a gyerekvállaláshoz se férfi, se nő, de nem árt már elkezdeni tervezni. egy 23 éveshez viszont öreg egy ennyi idős pár.

2012. jún. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15., Nem akartam ennyire nyers lenni. Az esetek többségében a lányok így írják körül azt, hogy miért is járnak náluk 20 évvel idősebb férfival. Mifelénk is tudják az emberek, hogy mi a dörgés ilyenkor, ne aggódj...
2012. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!