Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az egésszel?

Mit kezdjek ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés
Megerőszakoltak néhány évvel ezelőtt,alig tudtam elszökni .Senkivel nem tudtam erről beszélni,és nem is akartam.Erre véletlenül feljött a téma egy nagyon közeli családtaggal,és bevallottam hogy mi történt.Úgy érzem hogy tiszta szégyen ami történt,és tiszta szégyen hogy ezt elmondtam valakinek.akivel napi kapcsolatban állok.Öngyilkos akarok lenni.
2012. jún. 6. 04:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy megtörtént veled ilyen szörnyűség.Jó, hogy végre valakinek elmondtad. Nem szégyen,nincs mit szégyelned,nem te tehetsz róla.Ne legyél öngyilkos,előtted az élet.
2012. jún. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha néhány évig kibírtad, egyedül segítség nélkül, magadba tartottad, éltél akkor mostmár könnyebb lesz. Kibeszélted magadból, most is kérhetsz segítséget amúgy, szóval ne öngyilokoskodj. Szégyennek pedig nem szégyen.
2012. jún. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszakot feldolgozni nem egyszerű de azt tudnod kell, hogy csak akkor tudod teljesen feloldani az abból létrejött lelki blokkokat, ha kibeszéled magadból. Úgy gondolom jól tetted, hogy elmesélted valakinek.


Nem neked kell szégyellned magad emiatt! Annak az utolsó senkiházinak kéne aki ezt merte tenni veled.

Az öngyilkosság meg nem megoldás, inkább beszélj róla még és még olyannal akiben maximálisan megbízol.

2012. jún. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. :( Ahogy az előző is írta, fel lehet dolgozni ezt a borzalmat, ki kell beszélni. Pszichológusra nem gondoltál még? Biztos vagyok benne, hogy sokat segítene.


Kívánok Neked sok erőt, kitartást!

2012. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Undorítóak a férfiak amiért megerőszakolják a nőket!
2012. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj! Nem neked kell szégyellned magad, hanem azoknak, akik ezt tették veled és ezt a közeli rokonod is pontosan tudja. Kérj segítséget. Most hogy el kezdtél erről beszélni, már könnyebb lesz, de hosszú folyamat így is. (sajnos saját tapasztalat)
2012. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, mikor velem is megtörtént. Ma, 30 évesen is beleborzongok, de meg se fordulna a fejemben, hogy emiatt MAGAMBAN tegyek kárt. Egyetlen dolog szokott gyötörni: valószínű sose találkozom már vele, és nem tudom pofán köpni.
2012. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó dolog, de ne gondolj ilyen butaságokra!! Előtted az élet, próbálj koncentrálni a jövőre és azok szégyelljék magukat akik ezt tették veled! Neked semmi okod szégyenkezni, nagyon sok nővel történik ilyen sajnos!! Lesz majd családod, párod aki nagyon fog szeretni, hidd el!
2012. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg csak finoman kérdezem, hoyg miért nem jelentetted fel?Ismerős volt, vagy idegen?

Szégyelni magad te??????Az ember azért emelkedett ki az állatvilágból, mert tudja uralni az ösztöneit.Elmondani se tudom, mennyire dühít ha ilyet hallok.Fúúúú, rendesen ideges lettem.De azt értsd meg, te áldozat vagy, nem elkövető.Előttem vki helyesen mondta, hogy végre kibeszélted magadból, én mindenképpen ajánlanám, hogy pszihológushoz is fordulj.Attól, hogy nem beszélsz róla, csak magadba fojtod, nem feldolgozod, hanem elnyomod.De ez ki tudja mikor miben üt vissza.Nem véletlenül kivánkozott ki belőled, ne akadályozd meg, hogy kimondd a dolgokat, kérd szakember segítségét.A körtnyezettel meg ne foglalkozz, most azért érzed szarul magad, mert azáltal, hogy elmondtad, megint feljöttek a dolgok.De ez a normális, hogy beszélsz róla.

Remélem az a m.cskos r.hadék megkapja az élettől, pont amit érdemel.

2012. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!