Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy lassan 40...

Normális hogy egy lassan 40 éves férfi nem tud a saját lábán megállni?

Figyelt kérdés
A testvérem és a felesége teljesen életképtelenek. Anyuhoz fordulnak minden problémájukkal,van amikor vele mennek a bankba. Bármi hivatalos ügyet kell intézni azt mindig anyuval intézik.Nem kéne már a sarkukra állni?
2012. jún. 6. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
De. De most evvel mi mit csináljunk? Aki olyan hülye és hagyja magát kihasználni, az nem tudom miért csodálkozik.
2012. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi?
2012. jún. 6. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az első azt akarta mondani ezzel, hogy a dolog két emberen múlik, anyudnak kéne mondani, hogy -nem, már egyedül kell intéznetek. Hidd el, elmennének ők egyedül is, és rövidesen talpra tudnának állni. Anyud emberelje meg magát, és ne segítsen nekik, már nem babák, hogy el kellene őket látni.
2012. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

ha 40 év alatt sem tanulták meg, akkor ezután sem fogják...

én már 20 évesen el tudtam intézni a hivatalos ügyeimet, anyukámnak pont elég dolga volt, nem rángattam ilyen undorító szinten.

remélem gyerekük nincs!

2012. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
40 éves férfi nem tud a saját lábán megállni,de ezek szerint a nő sem.
2012. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A felesége az rosszabb.Mondjuk Őt megértem valamilyen szinten,mert 24 éves korára nem maradt senkije. Először meghalt az apukája,majd rá 3 évre az anyukája.Rokonokkal nem tartották a kapcsolatot.Szóval őt valamilyen szinten megértem.
2012. jún. 6. 09:37
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezen nics mit megérteni! Föleg ha korán vesziti el az ember a szülöket akkor még inkább meg kellet volna tanulnia az önálloéletet! Ez egyszerüen csak lustaság! Ha csak nem fogyatékos mindkettö mert azt még meg lehet érteni! Vagy mind a kettö féla felelöségtöl amit nem ártana már felválalni!
2012. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kapta meg a megfelelo nevelest, ezert elitelni nem lehet! Az edesanya volt az, aki nem engedte el a kezet ennek a gyermeknek, aki kozben 40 eves felnott ember, holott mar 20 evesen nevelni, ravezetnie kellett volna arra, hogy onallo legyen, mint hiv. ugyek elintezese pl.,. a tobbirol nem is beszelve....
2012. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
az ő dulguk és anyádé. Ha anyád játsza velük ezt a játékot,akkor te nem tudsz beleszólni, mert semmi közöd hozzá. Max. anyád inthetne be nekik.
2012. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbat! :-) A tesódnak legalább van felesége. Az én nagybátyám még mindig az anyukájával él (külön házban) (egy hónap múlva lesz 40) és egy olyan lakása van, hogy még a csövesek is szebben élnek. Teljesen életképtelen szegény. Nem főz magára, sosem mosogatott, a rezsibe egy forintal nem száll be, saját keresete nincs hivatalosan (az anyjával közös a cégük, ezért mamám ad néha neki egy kis költőpénzt), egész nap a gép előtt döglik, abból csak a negyede munka. Ha otthon van akkor éjszaka fent van, nappal alszik, és éjszaka felzabálja a hűtő tartalmát, tök mindegy ő vette-e vagy sem. A használt tányérjait csak úgy leteszi az asztalra, arra nem képes hogy a mosogatóba betegye. Mindehhez hozzájön az is, hogy kb az agyi szintje egy kb 15 évesével felel meg. (A felelősség, a viszonyulás más emberekhez, a viselkedése)


Örülj hogy a tesódnak ez a legkisebb difije!

2012. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!