Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy lassan 40...

Normális hogy egy lassan 40 éves férfi nem tud a saját lábán megállni?

Figyelt kérdés
A testvérem és a felesége teljesen életképtelenek. Anyuhoz fordulnak minden problémájukkal,van amikor vele mennek a bankba. Bármi hivatalos ügyet kell intézni azt mindig anyuval intézik.Nem kéne már a sarkukra állni?
2012. jún. 6. 09:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szülő hibája, nem a palié.

Én öcsém is nagyon lusta, csak a gép, meg minden... anya látja is rajta. Ő úgy kezdte, hogy kidobja otthonról 18 évesen, ha nem találja ki, mit akar kezdeni magával érettségi után... És nem viccelt.

Hát őt ezzel lehetett motiválni, most öcsémnek van munkája és szakmát is tanul. :)


Vannak lusta emberek, akik életük végéig az anyjuk nyakán ragadnának, ha tehetnék, őket senki más nem tudja erről leszoktatni, csak az anyuka. :) Hiába mondod neki te vagy én, vagy akárki,hogy hát figyelj, nekem már 18 évesen vércikinek tűnt, hogy nem tudom mennyi egy átlagos család havi kiadása, és hogy kell kezelni a bankügyeleteket, vagy ilyesmiket, szóval magamtól utána jártam.

Ez nem fogja érdekelni...


A mama kapja össze magát. Ha meg nem, hát akkor miért is csodálkozunk?

2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!