Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baba születése után milyen...

A baba születése után milyen volt a kapcsolatod a férjeddel/feleségeddel?

Figyelt kérdés
A közvetlen környezetemben azt tapasztaltam, hogy a baba születése után megromlott a házassága sok ismerősnek. A férj úgy érzi, hogy el van hanyagolva a baba miatt mind testileg, mind lelkileg. Ez az általános. De tudok olyat is, hogy a nő egyszerűen nem kívánja a szülés után a férjét. Nektek változott a kapcsolatotok a baba érkezése után? És ha igen, akkor pozitív vagy negatív irányba?
2012. jún. 6. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahol elromlik a baba születése után a kapcsolat, ott előtte sem volt rózsás, max látszatra. Ha két komoly felnőtt vállal gyereket akik szeretik egymást igazán, ott csak összekovácsolódik a kapcsolat. Én is így jártam, jobb lett mint valaha szülés után a kapcsolatunk. Szóval ne féljetek, a sok rossz tapasztalat azért van mert kevés az igazi jó kapcsolat. Az egyik közeli barátomnál is elromlott minden, de szép lassan kiderült, hogy előtte is totál gáz volt az egész, csak nem akartak tudomást venni róla.
2012. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy gyermek érkezése sok kihívás elé állítja a házaspárokat, ahol nem kellően stabil a kapcsolat, az nem bírja ki. Akik szeretik egymást és képesek kölcsönösen kompromisszumokat kötni, azoknak még erősebb lesz a kapcsolata. Nekünk 3 éves a kislányunk, voltak nehézségek, de mindent megoldottunk. Boldogok vagyunk, és van egy gyönyörű tündérkénk. :)
2012. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én voltam jegyesoktatáson, és a pap azt mondta, hogy nem szabad, hogy a nőnek a kisbaba legyen az első! Bármennyire is furcsán hangzik! Az apának kell az elsőnek maradnia, hisz ő a társam, vele fogok megöregedni ideális esetben. Viszont a gyerek előbb vagy utóbb el fog hagyni, új családot alapít, stb. Én ehhez maximálisan tartom magam, nem vagyok "szerelmes" a kisbabámba, ahogy sok anyuka mondja. Persze szeretem nagyon, de a férjemmel is törődök, és bár még nem tudunk szexelni, mert tart a vérzésem és a sebem is fáj, foglalkozok vele is. Nekünk pozitív irányba változott a kapcsolatunk, sokkal jobban elmélyült, és nagyon örülünk a kislányuknak. 25N
2012. jún. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi a lányunk születése után 2 hónappal szétmentünk...
2012. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ma 02:04


Érdekes amit írsz, de úgy látom bevált. És végül is igaz is, a társaddal fogsz jobb esetben megöregedni, a gyereked évek múltán társra talál és külön költözik.


Utolsó, sajnálom, hogy ez történt. Remélem azóta rendeződött a helyzeted.

2012. jún. 7. 09:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, ennek már 9 éve. Azóta férjhez mentem. :)
2012. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam változott csak: nem igazán kívánom a szexet, ez persze nem azt jelenti, hogy nincs, de ha rajtam múlna, megvolnék nélküle. Egyébként nem változott semmi, csak mostmár hármasban tervezgetjük a kis életünket.
2012. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Negativba sajnos.

A baba körül segitett mindig ezzel nem volt gond,de a kettőnk kapcsolata megromlott.

Elhidegültünk és nem tudom ez helyrehozható e.

2012. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A hormonális változások miatt kívántam terhessétg alatt a szexet, de a férjem nem volt hajlandó erre egyáltalán.

Szülés után kétszer voltunk együtt, kielégültem, de valahogyan másképp szeretkezett mint régen (lehet hogy szeretőt tartott) és durvának éreztem túl vadnak a szexet.

Új párom van már, de a férjemmel már a gyerek érkezése előtt sem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

2013. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!