Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim mennyire szólhatnak...

Paris hilton kérdése:

Szüleim mennyire szólhatnak bele 20 évesen abba, hogy mit dolgozzak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,3 hónap múlva elköltözök itthonról suli miatt Pestre albérletbe,és szeretnék valami munkát is találni suli mellett.Egyik barátnőm ajánlott egy éjszakai klubbot, táncosnőt keresnek,de nem erotikus munkáról van szó,csak sima discoba táncosnő .Anyum nagyon összeveszett velem,mindenféle k..nak elhordott,hogy ez már csak egy lépés tőle meg hogy ne merjem elvállalni .. A fizetés pont jó lenne,tudnám fizetni az albérletet + mellé ami még szükséges + közel is van a lakáshoz és a hely is rendes,igényes. Hallgassak anyumra vagy mi legyen,nem tudom eldönteni ??

2012. jún. 6. 16:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Nos igen! Nemrég volt egy riport ezekröl a tácoslábu csajokrol azt hiszem az volt a cime hogy Dubaiozás vagy svájcozás?
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se akarj ilyen helyen dolgozni. a szüleid amúgy nem tehetnek semmit
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy csak táncolás.De majd ha meglátod hogy a többi milyen gyorsan szerez több pénzt a szobákból,előbb-utóbb te is kipróbálod.Ez mindenkinél így van.
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan annyira szólhatnak bele, amennyire hagyod. Az más kérdés, ha okos vagy és jó a kapcsolatotok, akkor odafigyelsz arra, amit mondanak. A végső döntés azonban mindenképpen a Tied, ezzel jár, hogy felnőttél. (Szabadság+felelősség.)
2012. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ezek a lányok valószínű nem dicsekednek azzal, hogy a táncikáláson kívül mivel keresnek ilyen jól.


Abba is gondolj bele, hogyha majd kérdezik az ismerőseid, hogy hol dolgozol, te majd mit mondasz, illetve milyen tekinteteket, beszólásokat fogsz kapni.


Aztán menjünk tovább: találkozol egy rendes sráccal, akivel lehetne családot alapítani, összeköltözni. Neki mit mondasz majd, mit gondol majd rólad?

A gyerekeidnek mit mondasz, mivel kerested a pénzt 20 éves korodba.....


De leginkább is: ha neked lenne most egy 20 éves lányod, tehát annyi idős lennél, mint anyukád, és bejelentené a lány, hogy egy bárban akar táncikálni, mégis mit lépnél erre???

2012. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
nekem itt pécsett van egy szaktársam, aki szintén táncos-lány. soha semmi mást nem csinál, csak táncol (legjobb bnőm, szóval tudom). annyira vészesen nem keres jól, de heti három bulival eltartja magát, albérletet fizet.
2012. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
"csak sima discoba táncosnő " Bocsi de Budapesten ILYEN meló nem létezik. Bp-n élek,ismerem az összes diszkót kb....
2012. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

éjszakai klubb és disco közt nagy különbség van. discoban van go-go, "sima" tánc, de ez valóban nem gyakori Budapesten, hosszútávra, megélni meg nagyon nem fogsz belőle. (a heti 10 ezer már jó pénznek számít, de ez inkább alkalmi munka)

a night clubban pedig VAN öltánc, és VAN vetkőzés, ami bizony erotikus, még ha szex nincs is. mert valóban nincs, nem nők lapján kéne szocializálódni a sok nagyokosnak.

2012. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

egyébként ha megírod a hely nevét, akár privátban, lehet (!) hogy el tudlak igazítani.

ha ügyes táncos vagy, be is tudlak ajánlani máshogy. tényleg diszkóban :)

2012. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb barátnőm táncolt - és csak táncolt - egy ilyen klubban. Sőt, még nem volt 18, és az anyukájának kellett bemennie a szerződés aláírásához.


És normális lány, osztályelső volt, most egyetemre jár, nem qrva. Csak táncolt.


Persze, valószínűleg hazudok, és igazából mindenkit lesz0pott, hisz kell a dráma.

2012. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!