Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötlet?! Nagykorú vagyok de a...

Ötlet?! Nagykorú vagyok de a szüleimmel élek akik megtiltoták h dolgozzak.

Figyelt kérdés
holnap munkába megyek. az első munkanapom és este 11-ig vagyok. nagykorú vagyok de a szüleimmel élek akik megtiltoták h dolgozzak. mit mondjak nekik mit csinálok holnap egész nap késő estig? úgy h a telefont nem fogom tudni felveni. egyébént 11 már késő este? szerintük már 8 óra éjszaka....
2010. febr. 26. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan miért zavarja őket, hogy dolgozol?
2010. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem dolgozol, akkor mit szeretnének mit csinálj?

Ülj otthon és horgolj?


Hát ha nagyon nem akarod ezt a szitut rendbe tenni akkor mond azt hogy azt csinálod mint a többi szándékos fiatal munka kerülő: Iszol, bulizol, hánysz egy nagyot az utca sarkon.

Ezt igazán nem várhatják el hogy befejezd este 11 elött.

2010. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%
Örülj neki!
2010. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan mennyi idős vagy? Manapság sok középiskolás nagykorú, amióta 7 évesen kerülnek a gyerekek iskolába. Ha suli mellett tiltják a szüleid a munkát, azt nem csodálom. Csak az energiádat venné el a tanulástól. Miért akarsz dolgozni? Mire kell a pénz, amit a szüleid nem tudnak biztosítani neked? Mert ha nem akarják, hogy dolgozz, nyilvánvalóan eltartanak.
2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%

"szerintük már 8 óra éjszaka"


Orvos látta már őket! Mert itt nagy probléma van!

2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Egész életedben dolgozhatsz még, szünet nélkül!
2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

valakinek írj kommentet, mert nem tudni hol tartunk.

Milyen körülmény miatt nem engedik?

Pl ha az én gyerekem egy 30 kilós gyenge fiúcska lenne és raklapfeltöltést szeretne csinálni én sem örülnék, vagy mi lehet a baj?

Nem lehet hogy hogy olyan munkákat említettél, ami nem megfelelő neked?

Iskolába is jársz?

Amúgy ha nincs ilyen gond nem értem a szüleid mi a baj az önállósággal?

Mire összeszedsz egy lakásra ilyen munkákból, addigra könyörögnek majd, hogy költözz el, légy önálló, mert lehet ez a bajuk , hogy félnek, hogy el is akarsz menni.

2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok szakközépben. eltartanak azért akarok dolgzni mert tapasztalatot akarok. úgy érzem magam mint egy elkényeztetett suta akit soha nem fog a társadalom elfogadni (mert a suta szülei elkényeztették és úgy kezelték mint egy 2 évest)
2010. febr. 26. 22:23
 9/36 anonim ***** válasza:
53%
Levegot vehetsz?
2010. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%
Jól gondoltam én, hogy tojáshéj van még a seggeden. Most még ne a munkatapasztalatra koncentrálj, hanem arra, hogy a suliban az eredményeid megfelelőek legyenek a továbbtanuláshoz. Ez sokkal fontosabb a jövőd szempontjából. Attól még soha senki nem számított elkényeztetett kis hülyének, ha a középiskola mellett nem dolgozott.
2010. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!